«  Листопад 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 24.01.2018, 01:30 |

Вітаємо з перемогою!

15 листопада 2017 року відбувся районний етап конкурсу «Учитель року» в номінації «Українська мова та література». Наш заклад гідно представляла вчитель Даценко Антоніна Яківна, яка серед професіоналів-колег завоювала   І почесне місце! Приємно, що Антоніна Яківна успішно пройшла конкурсні випробування й довела, що грунтовні знання, любов до дітей і самовдосконалення є складовими успіху учителя, покликання якого «сіяти розумне, добре, вічне…». Тож бажаємо ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця допоможуть Вам досягти успіху й на обласному етапі!