«  Листопад 2014  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 19.04.2024, 13:01 |

Шановне дошкільнятко!

Збирайся в перший клас!

Навчатися цікаво- гімназія зустріне вас.

Тебе уже чекають стежинки ''Букваря'',

Твій клас, і дошка, й парта, й учителька твоя.

28 жовтня Карлівська гімназія імені Ніни Герасименко гостинно зустріла вихованців дитячих садочків міста Карлівки та їх батьків. Казкові герої, учні 4-их класів  вітали гостей у рідному навчальному закладі, розповідали про шкільне життя, перші до науки кроки, цікаві уроки, екскурсії в музеях гімназії. Запальний танок, весела пісня, мюзикл-казка ''Червона шапочка'' у виконанні четвертокласників викликали шквал овацій усіх присутніх.А потім Домовичок і Лісовичок, виконуючи наказ Короля чарівного замку, провели майбутніх школярів в кабінет музичного мистецтва, де Фея музики зачарувала всіх веселими піснями.Підростаюче покоління існує сьогодні не тільки в часі і реальному просторі, а й у просторі медіа, тому в кабінетах інформаційно- комунікативних технологій малюки познайомилися з технічними засобами навчання (комп'ютерами, інтерактивною дошкою, проектором).Незабутнє враження залишила колективна робота юних художників у зразковій студії образотворчого мистецтва гімназії. Казкові герої разом із до школяриками в спортивних залах стрибали на м'ячах, бігали навипередки,брали участь у естафетах.

У шкільній їдальні на малюків чекали смачні пиріжки, чай і цукерочка-сюрприз.

День відкритих дверей у гімназії і для господарів, і для гостей – це не тільки свято радості, щирості, щасливих посмішок, радісних зустрічей, а й

свято відкритих сердець!