«  Вересень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 23.10.2018, 12:50 |

Зв'язок поколінь...Що це?  Молодість і старість? Ні...Це те, без чого не може існувати світ... Це мудрість і сила, це повага і приклад для наслідування, це досвід і пізнання... Уже декілька років підряд у Карлівській гімназії діє проект "Минуле і майбутнє". У рамках проекту відбулася зустріч старшокласників і ветеранів праці, приурочена  дню визволення міста від нацистських окупантів. Українська пісня, авторська поезія, спогади дітей війни, сльози, слова вдячності, квіти, гучні аплодисменти і фото на згадку...