Головна » Файли » 10-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 16.04.2024, 12:36 | 10-А

Фанфік

Не що давно до нас у школу завітала поетеса Галина Вовченко. Звісно, така нагода випадає не часто.

Поетеса читала свої вірші. Галина Вовченко переконала нас, що життя прекрасне, що не тільки літо, осінь та весна – чудові пори року, а й зима також. Кожен рядок поезії мов глибокий зміст. Я дуже щаслива, що ця людина приїхала до нас в школу, бо на той момент я відчувала маленьку депресію, а Галина Вовченко своїми словами « розігнала» її, вона ніби надала мені сили, за що я дуже вдячна їй.

18 січня 2017року в актовій залі Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко відбулася зустріч учнів 10-11 класів з письменницею Галиною Вовченко, Слєпцовим Володимиром Анатолійовичем та Вірою Мовчан. Під час зустрічі учні мали ексклюзивну можливість почути  прекрасні вірші, загадки та твори від їх авторів.

Також виступ письменників супроводжувався музичними творами у виконанні неперевершеної Віри Мовчан. Протягом зустрічі ми могли насолодитися поезією та музикою, вступити в діалог з письменниками. Не обійшлося і без презентування авторського календаря – Галини Вовченко нових збірок Володимира Анатолійовича
    Ми дізнались багато нового про  цю велику поетесу, а найголовніше те, що вона наша землячка. На мою думку, Карлівка повинна пишатись такими цікавими людьми.