Головна » Файли » 10-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 19.04.2024, 17:55 | 10-А

Книга – це  духовний заповіт одного покоління іншому.
                                                                                                                                                              А. І. Герцен

Напередодні дня бібліотекаря учні 10 класу відвідали районну бібліотеку для дорослих. У спілкуванні з працівниками бібліотеки  -  Плахотничою С. Л. та Глазко С. Л. діти дізналися про призначення книги, про те ,що спілкування з книгою допомагає людині розвиватися та вдосконалюватися. Завдяки книгам, ми можемо прослідковувати еволюцію світогляду людини, суспільного устрою, етичних норм. Під час проведення вікторини « Знавці літератури» старшокласники давали відповіді на питання із світової та української літератури,  показали свої знання з літератури  письменників та поетів Полтавщини. Кращими були Хоменко Владислав, Баган Павло, Афанаскіна Євгенія.
     Десятикласники усвідомили, що книга—це справжня скарбничка мудрості.  Люди в Україні книгу шанували здавна, ще з часів Київської Русі.  Першу бібліотеку заснував Ярослав Мудрий, при ньому книга та бібліотечна справа набула великого розквіту. Недаремно народна мудрість каже, що книга вчить як на світі жити. І це дійсно так…. Вона розкриває нам цікавий світ , допомагає мандрувати через століття і краще розуміти сьогодення.