Головна » Файли » 10-Б

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 29.03.2024, 08:38 | 10-Б

Новий  2016 рік

А зима йде — свята за собою веде. І скільки ж їх узимку! Все це пов’язане з давнім українським народним буттям. Бо взимку і роботи менше, і вечори довші. І кожне свято по-своєму цікаве, красиве, захоплююче...

Та що може зрівнятися з новорічним святом, коли дитина заходить у казку і оживають казкові герої, а ти і сам один із них! Та що вже казати дітям, коли в дорослих це свято викликає щиру усмішку та радість. І не має значення, скільки тобі років, а як привітається до тебе чарівний Дід Мороз, то в найлютіший холод на душі потепліє! Це, можливо, і є те найяскравіше свято дитинства — з ялинкою, іграшками, веселими перетвореннями, Дідом Морозом, Снігуркою, танцями, піснями і подарунками!

25 грудня відбувся новорічний вечір для старшокласників з привітаннями Діда Мороза з Снігурочкою, а також новорічними програмами від кожного класу. Було приємно дивитись на змістовні виступи учні та їх артистизм, вокалізм та хореографію.

Це свято дитинства подарували учням 9-11 класів Бобрицький Володимир (в ролі Діда Мороза) та Руслана Кутній (в ролі Снігуроньки) та чудові ведучі вечора Олександра Ковальчук та Юлія Тищенко.

Сподобались всім глядачам флеш моби та гумористичні сценки від учнів 11-Б та 10-Б класів, бурхливими оплесками сприйняв зал виступ Лукаша Максима.

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш  свято Нового Року так його і  проведеш.

Тож нехай рік буде щасливим!