Головна » Файли » 10-Б

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 29.03.2024, 09:27 | 10-Б

В нашому класі була проведена виховна година на тему «Правила поведінки на воді». Вода – чудодійний засіб оздоровлення організму. Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією.

Як уникнути трагедії на воді? На це запитання ми спробували відповісти

Основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання; навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих. Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24.

Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах;

купаючись на “дикому пляжі” чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева;

у воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою; купатися краще там, де є рятувальні служби.

Від того як ми дотримуємось техніки безпеки на воді та на льоду залежить наше життя та здоров'я! Пам'ятаймо про це!

Учні 10-Б класу