Головна » Файли » Архів випускних класів

Любов до рідної мови, до рідного краю починається з любові до народної творчості, до казок. Чи знайдеться на світі людина, яка хоч раз не мандрувала країною казки? Багато хто рушав до неї, дивовижної, доброї, мудрої і справедливої ще крихітним малям, міцно вхопивши за руку свою бабусю чи дідуся, маму чи татка.
У безмежному морі української народної прози на чільному місці стоїть казка. Серед легенд, переказів ми безпомилково пізнаємо її. Завжди з радістю зустрічаємося зі знайомими героями: Лисичкою-Сестричкою та Вовком- Панібратом, Івасиком - Телесиком та Котигорошком …

У школі сьогодні свято,
Лине музики багато.
Фестиваль прийшов казок!
Казок країна чарівна –
У гості й вас чекає вона,
Отож, часу не гайте,
У подорож з нами рушайте!
        На фестиваль казок учні 3-А класу підготували українську народну казку «Пан Коцький» на новий лад. Поряд з уже знайомими героями у казці з’явилися Їжачок, Білочка та ще одна Лисичка.
        Головну роль у виставі зіграв Мацак Станіслав. Пан Коцький у його виконанні хитрував, намагався сподобатися Лисичкам, потоваришувати із лісовими мешканцями. Саме через цього героя весь час сварилися Баба з Дідом. Майстерно це показали юні артисти Бахмач Оксана і Сидорець Віталій. Роль Лисичок, які зачарували глядачів своїм артистизмом та чарівним співом, виконали Коваленко Марія і Трофімова Анастасія. А Погоріла Вікторія дуже точно передала  характер лякливого Зайчика. Спочатку трішки невпевненими, а потім сильними і винахідливими побачили глядачі Ведмедя та Вовчика, ролі яких виконали відповідно Биндас Максим і Куда Артем. А от Білочка та Їжачок – розсудливі, стримані у своїх рішеннях. Це переконливо довели юні виконавці Шарапа Марія і Пилипенко Микола. Ведучими казки були Кулик Анастасія і Циндренко Анна.
Вистава закінчилася, залишивши в серцях маленьких глядачів іскорки ніжності, доброти, людяності.
Зустріч скінчилася наша, малята,
Веселих героїв ви взнали багато.
Але не сумуйте, не будем прощатись,
Давайте частіше в казках зустрічатись.