Головна » Файли » Архів випускних класів

Сьогодні в нас цікава гра –
Змагатиметься дітвора
В умінні міркувати,
А деколи і хитрувати,
Уважним бути, не зітхати,
А правильно відповідати.
Зберіть усі знання і сили,
Згадайте все, що ви учили,
У бій із друзями вступайте,
І в чесній грі перемагайте!
    Саме такими побажаннями розпочалася інтелектуальна гра «Найрозумніший» серед учнів 3-А класу. Перевірити свої знання виявили бажання всі хлопчики і дівчатка цього учнівського колективу. Тому всі розділилися на дві групи. Кожній групі були поставлені по 12 запитань. На дошці демонструвалися таблиці з варіантами відповідей. Гравці записували лише номер правильної відповіді. За кожну правильну відповідь зараховувався 1 бал. Учнів, які набрали відразу 12 балів, виявилося троє. Для відбору ще трьох півфіналістів були поставлені додаткові питання семи гравцям, які після І туру набрали 11 балів.
    В ІІ етапі змагалися Сербін А., Бахмач О., Коваленко М., Мацак С., Дорош О. та Гринько М. Гравцям були запропоновані питання з 12 галузей знань: математика, українська мова, література, природа, історія і держава, музика, основи здоров’я, спорт, техніка, професії, кулінарія, мультфільми. Порядок вибору галузі визначили за допомогою гри «Шифрувальник». Кожному учаснику ІІ туру  для відповідей на запитання з вибраної галузі надавалась 1 хвилина. За кількістю правильних відповідей до фіналу вийшли Гринько М., Мацак С. та Бахмач О. У цьому інтелектуальному поєдинку перемогу виборов Мацак С., ІІ місце посіла Бахмач О., а Гринько М. була третьою.
    Однокласники щиро привітали своїх друзів. Так тримати!