Головна » Файли » 1-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 29.03.2024, 14:25 | 1-А

3  кожним новим роком школа молодіє,

Бо приходять діти знову в перший клас,

І радіє сонце, і живе надія,

І щасливі зорі дивляться на нас.

1 вересня  гімназія радо вітала учнів, вчителів та гостей   на   святі Першого дзвоника. Перший дзвінок – це чудове свято, яке неможливо порівняти ні з яким іншим, воно незабутнє, воно чарівне.

Двері нашої школи вкотре відкриті для новачків і наша шкільна сім`я поповнилась на 59  учнів.  Першокласники – такі красиві, такі схвильовані, такі радісні, і саме для них пролунав   перший в їхньому житті шкільний дзвінок, який покликав з дитинства в невідомий та чарівний шкільний світ. Першачки  підготували вірші про школу і запевнили всіх присутніх, що вчитимуться лише на дванадцять балів.  Тож учні одинадцятих класів за традицією школи, почесно   прийняли  першокласників у члени  шкільної родини, «передавши» їм Ключ до КРАЇНИ ЗНАНЬ та провівши за руки Колом почесті через  арку на перший  в їхньому житті урок.

Дорогі наші маленькі друзі!  Ласкаво просимо до КРАЇНИ ЗНАНЬ і збережіть назавжди ці неповторні хвилини зустрічі зі школою! Бажаємо   вдалих перших уроків. Сміливо  вливайтесь у нашу шкільну сім'ю й гідно несіть звання учня Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко.

Успіхів вам!