Головна » Файли » 3-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 24.04.2024, 19:15 | 3-А

Тиждень наук творчого спрямування в початковій школі

Кожна дитина неповторна й унікальна.

Якщо створити умови для її розвитку,

в дитині неодмінно відкриються здібності,

закладені в ній природою.
В.Сухомлинський

У Карлівській гімназії імені Ніни Герасименко протягом 12-16 лютого був проведений тиждень творчого спрямування в рамках місячника Наук. Найрізноманітніші заходи тривали упродовж тижня.

• Відкрито виставку  родинної творчості «Зроби світ яскравим», на якій було представлено різноманітні вироби: вишивки, плетені серветки, сувеніри з мушлів, поробки з деревини, вироби з бісеру. Усі представлені вироби були дуже цікавими та свідчили, що у нашій школі багато творчих родин.
  • Яскраві роботи учасників виставки малюнків «Веселковий вернісаж» прикрасили шкільний коридор та підняли настрій всім відвідувачам виставки.
  • Музична перерва для учнів 1-4 класів пройшла під гаслом «Дiти повиннi жити у свiтi краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазiй, творчостi!». Під керівництвом вчителів  Хміля В.М., Губарь О.В., Хомутник О.В. діти виконували сучасні українські пісні, під ритмічну та веселу музику танцювали флешмоб. Провела його старшокласниця.

На шкільній лінійці підвели підсумки тижня та висловили всім такі побажання:

Хай надалі надихає вас мистецтво,
А палітра хай натхнення надає.
Ми бажаємо вам віри у прекрасне,
Бо воно тепло і радість всім несе.