Головна » Файли » 4-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 25.04.2024, 16:19 | 4-А

Розквітають посмішки навколо,
Радісно луна веселий сміх.

Це моя найкраща школа
Зустрічає школярів своїх.
Знову свята радісн
і хвилини,
Безліч вересневих привітань.
Здрастуй, школо! Ненька
 - Україна
Нас вітає всіх з
і святом Знань!

Пролетіло ще одне, сповнене веселощів і радості літо. Пінисті хвилі, піщані пляжі, лісові походи, бабусине село і безтурботне життя закінчилися з останнім серпневим днем. Якби не впертий календар, то ми б і не повірили в це, адже зелень на деревах ще така свіжа, а небо таке пронизливо синє і високе. І лише замріяні осінні вечори підтверджують правоту календаря. А отже, настав час вирушати у нову захоплюючу мандрівку дивовижною країною Знань.

Цей рік для нас особливий – ми пішли перший раз у 4 клас. Ми і наші батьки довго готувалися до цього свята: купляли шкільну форму, ранці, зошити, ручки, олівці.

Вранці рідна гімназія зустріла нас різнобарвними вишиванками, білими бантами і осінніми букетами. Коридори школи наповнились дитячим сміхом учнів початкових класів і дзвінкими голосами старшокласників.

Спочатку була урочиста лінійка. Всі уважно слухали привітання директора школи, улюблених учителів, гостей, учнів і їх батьків. Вони вітали всіх присутніх з початком навчального року і бажали успіхів у навчанні. Дівчатка нашого класу Шевченко Жанна, Дуленко Валерія і М’ясоїд Софія теж нагадали шкільній спільноті про початок навчання, важливість знань у житті кожної людини,  розігравши веселу сценку, де виконали   ролі Одиниці, Шпаргалки та Ліні.

Настав новий навчальний рік! Ми були дуже раді бачити свою школу і своїх однокласників. Попереду рік напруженої праці, адже це останній рік нашого перебування в початковій школі. Бажаємо всім школярам успіхів у навчанні, старання, відповідальності, а вчителям – міцного здоров’я, розумних учнів, витримки і терпіння.