Головна » Статті » 4-А

Сторінки: « 1 2 3

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 30.10.2012, 01:27 | Розділ: 4-А

На мальовничих берегах могутнього Дніпра розкинулося величне, красиве індустріальне місто. Воно має цікаву історію, але не менш захоплюючим є його сьогодення. Ви здогадалися? Це місто Дніпропетровськ. Саме до нього ми вирушили всім класом на осінніх канікулах на екскурсію. Побували в історичному музеї імені Яворницького, де дізналися історію краю від древніх скіфів до сучасності Дніпропетровська. А діорама «Форсування Дніпра» перенесла нас у важкі часи Великої Вітчизняної війни. Побував клас і на Дніпропетровському телецентрі, де дізнався, як проходять зйомки телепередач у справжній студії. Ознайомився з роботою операторів, режисерів, звукорежисерів, гримерів. Вразив своєю красою монастирський острів посеред Дніпра, а в акваріумі ми з захопленням розглядали екзотичних риб з усіх куточків планети. Задоволені, повні вражень ми поверталися до рідної Карлівки.

http://karl-gymnasium.at.ua/class_visti/3333333.jpg    http://karl-gymnasium.at.ua/class_visti/44444444.jpg

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 07.06.2012, 01:27 | Розділ: 4-А

На минулих осінніх канікулах учні 2-А класу уже побували з екскурсією у місті Харків. Це місто нам дуже сподобалося, тому ми знову вирушили в подорож. Цього разу побували в музеї пожежної безпеки міста Харкова, де дізналися про 200-літній розвиток пожежної справи. Eкскурсовод застеріг учнів, що саме причиною пожежі стають пустощі дітей. Далі ми вирушили до кінологічного центру, де нам показали , як собаки відшукують наркотики, зброю, вибухівку. Четвероногі друзі вміють долати будь-які перешкоди та швидко відшукувати людей. Але найбільш захоплююче враження справила на нас подорож канатною дорогою. Цілих 19 хвилин ми мали змогу спостерігати краєвиди Харкова із 20-метрової висоти. Задоволені і повні вражень ми повернулися додому.

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 15.03.2012, 01:27 | Розділ: 4-А

Коли настає весна і на вулицях з'являються перші весняні квіта, в кожному домі, в селі І в місті відзначається величне свято - Міжнародний день - 8 Березня. Ось і сьогодні ми зібралися на свято весни, свято кохання. Ми вітаємо жінок, наших мам,, бабусь, сестер. Всіх, кого ми знаємо і не знаємо. Всіх, хто живе поруч з нами І далеко від нас. Посивілих жінок і молодих дівчат.
    Кланяюсь Тобі, мати роду людського, ім'я якій жінка. Миру і щастя дому твоєму, сім'ї твоїй, роду твоєму. Миру і щастя, Землі, по якій ти ідеш, Жінко!

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 26.12.2011, 01:27 | Розділ: 4-А

Новий рік – це особливе свято, повне чарівності, таємничості, мерехтінням гірлянд і блиску бенгальських вогнів на ялинкових прикрасах. Додати в казкову і дивну атмосферу ще більше радості, веселощів, беручи безпосередню участь  у створенні новорічного настрою, дуже просто. Можна зробити ялинкові прикраси своїми руками, та прикрасити ними оселю, школу, клас, ялинку.
   Подивіться, які чудові прикраси створили родини учнів 2-А класу, і прийняли активну участь у шкільному конкурсі новорічних іграшок. Недарма,говорять, що фантазія не має ні кордонів, ні меж.

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 22.11.2011, 01:28 | Розділ: 4-А

Запитайте будь-яку дівчинку, який би подарунок вона хотіла б отримати? Чи яка іграшка є найулюбленішою? Звичайно, лялька! В наш час лялькова індустрія розвивається дуже швидко. Яких тільки ляльок не побачиш в іграшкових крамницях. Аж дух перехоплює від краси. Особливо вабить дівчаток яскраве вбрання сучасних ляльок. Але конкурс «Міс лялька», до якого готувалися дівчатка. 2-А класу довів, що разом з рідною матусею можна створити вбрання для своєї улюбленці, не гірше за фабричне.

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 09.11.2011, 01:28 | Розділ: 4-А

Чим зайнятися на осінніх канікулах ? Таке питання не турбувало учнів 2-А класу. Ми поїхали на екскурсію до міста Харкова. Це місто зачарувало нас сучасними будовами і стародавніми будинками, яким більше 250 років. Побували в Морському музеї, де  дізналися історію розвитку суднобудування. У Музеї Природи на нас чекала зустріч із тваринами, яких можна побачити в різних куточках нашої планети. А Харківський планетарій зачарував нас таємницями зоряного неба. Задоволені, з позитивними враженнями ,ми поверталися додому !

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 08.11.2011, 01:28 | Розділ: 4-А

Напевно, немає жодної людини, яка б не любила казки. От і ми , учні 2 –А класу, не залишилися байдужими і прийняли активну участь у тижні казки. Але спочатку була ретельна підготовка. Ми вчили слова головних героїв казки,репетирували на сцені ,як справжні артисти. Багато клопоту було і у наших батьків : вони готували нам костюми, створювали декорації. Висловлюємо подяку Курячій Т.Л. -  театральному керівнику та Коваленко С.В.- акомпаніатору за  допомогу  у постановці казки. Нам все вдалося. Глядачі аплодували  нам ,як справжнім артистам. Здогадайтеся, яку казку ми підготували ?