Головна » Статті » 7-Б

Сторінки: « 1 2

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 04.09.2014, 12:37 | Розділ: 7-Б

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну.
                               Красу її вічно живу і нову і мову її соловʼїну.
                                                                                                       В. Сосюра

Традиційно 1 вересня після загальношкілього Свята Першого Дзвоника всі учні поспішили до своїх навчальних кабінетів, щоб продовжити спілкування з однокласниками, набратися нових знань.  Учителі були раді знову вітати їх у стінах рідної гімназії.

Цьогоріч розмова з семикласниками розпочалася на досить серйозну та наразі актуальну тему, адже найголовнішим для всіх людей є те, щоб світило яскраво сонце і було мирне небо. Важко уявити, що десь над нашою рідною землею клекочуть гармати, повітря здригається від вибухів,  а відчай панує в очах людей…

Діти пригадали славну історію нашої країни, значення державних симво- лів для кожного громадянина, тих, хто беззавітно клав своє життя до ніг рідної неньки – України. Звучали патріотичні вірші, чудова пісня у виконанні Анжеліки Калініченко, було проведено феш-моб «Коло єднання».

Учитель наголосив, що Україна потребує дитячої енергії та молодечого запалу, учнівської праці і любові. Сьогодні гімназисти – ще школярі, але вже в цю мить вони є громадяни, які повинні бути небайдужими до всього, що відбувається в рідній домівці, громаді, Батьківщині.

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 08.11.2011, 01:18 | Розділ: 7-Б