Головна » Файли » 7-Б

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 25.04.2024, 08:28 | 7-Б

З настанням холодної пори року гостро постало питання щодо дотримання правил поведінки на водних обʼєктах. На превеликий жаль, щороку на льоду гине багато людей.

14 січня 2015 року в актовій залі гімназії відбулася зустріч чнів 6-8 класів із  провідним спеціалстом чергової пожежної частини Павлом Сергійовичем Гонтаром. Мета її – прищеплення навичок безпечної поведінки, дотримання правил поведінки на льоду. Перш за все, підкреслювалося, що дітям категорично забороняється підходити та перебувати на водоймах без нагляду дорослих. По-друге, школярі отримали детальний інструктаж щодо поведінки на льоду, щоб не наражати на небезпеку себе й оточуючих. Звичайно ж, гімназисти ознайомилися з правилами надання першої допомоги людині, яка потрапила в складну ситуацію та отримали поради щодо поведінки, якщо з кимось трапиться лихо.

Приємно, що зустріч відбувалася у формі діалогу: учні мали можливість поставити запитання фахівцю та виявити свою обізнаність, показати ті вміння й навички, які вони отримали на уроках основ здоровʼя та під час бесід із техніки безпеки. На завершення гімназисти отримали памʼятки про правила надання потерпілому на льоду, та головне – діти зробили висновок, що біля водойм у зимовий період перебувати небезпечно, тому, щоб уберегти себе, до річок та озер підходити не потрібно!!!http://karl-gymnasium.at.ua/class_visti/853548.jpg