Головна » Файли » 9-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 19.03.2024, 07:57 | 9-А

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

13 жовтня на базі Карлівської ЗОШ  № 4 пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри « Сокіл» (« Джура»). Нашу гімназію достойно представила команда « Побратими», 8 учасників якої були учні нашого класу.

Змагання складалися з таких конкурсів:

«Добре діло»

«Ватра»

«Впоряд»

«Рятівник»

« Відун»

«Туристсько-Спортивна смуга перешкод»

Гра проходила в дружній, спортивній атмосфері. За результатами змагань наша команда отримала почесне 3 місце. В школу ми поверталися задоволеними, з позитивними враженнями та емоціями.