Головна » Файли » 9-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 19.03.2024, 10:22 | 9-А

Професія у свідомості людини нерідко пов’язана з долею, з життєвими призначеннями.

Кожен дев’ятикласник задумується над тим, ким він стане у майбутньому. Завдання школи - допомогти учням зробити правильний вибір і своєчасно зорієнтуватися у світі сучасних професій, не помилитися у виборі майбутнього.

Наші дев’ятикласники зустрілися з колишнім учнем, а нині студентом Красноградського педучилища Костею Федорусь. Студент розповів про своє училище, професії, які можуть здобути в ньому, познайомив з умовами навчання та проживання.

А шкільний психолог Лавроненко Н.М. провела тренінг. Це заняття дало змогу дев’ятикласникам визначитися з тим, до яких професій вони більш схильні.

Вибір майбутньої професії – це серйозний крок, який випускники роблять на підставі отриманої інформації.