Меню сайту

Головна сторінка Гімназія сьогодні Доступ до публічної інформації Навчальний процес Історична довідка Методична робота Профком Самоврядування ЗНО та ДПА Безпека життєдіяльності Екскурсія гімназією

Освітні новини

педпреса

Календар

НАЙБЛИЖЧІ СВЯТА

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ГІМН ГІМНАЗІЇ

Браузер для сайту

Наш сайт адаптований під браузери:
У випадку некоректної роботи сайту, оновіть ваш браузер та Adobe Flash Player до останньої версії!

МІНІ - ПРОФІЛЬ

Добрий день, Гість
Гість, ми раді Вас бачити.

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Головна » Статті » 9-Б

У категорії матеріалів: 17
Показано матеріалів: 11-17
Сторінки: « 1 2

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 11.12.2015, 11:23 | Розділ: 9-Б

Держава здійснює захист дитини від усіх форм фізичного, сексуального, економічного та психологічного насильства, образ, недбалого й жорстокого поводження з нею, залучення до найгірших форм дитячої праці, у тому числі з боку батьків або осіб, які їх заміняють, а також вживає необхідних заходів для забезпечення прав дітей, які стали свідками у кримінальному впровадженні.

   З метою впровадження ефективного механізму взаємодії служб у справах дітей, закладів соціального захисту дітей, центрів соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді, органів внутрішніх справ, закладів освіти, закладів охорони здоров′я наказом Міністерства соціальної політики України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти  і науки України, Міністерства охорони здоров′я України від 19.08.2014 №564/836/945/577 затверджено  Порядок розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загроза його вчинення, зареєстрований в Міністерстві юстиції України. 

  З метою попередження жорстокого поводження з дітьми відбулася зустріч з керівником  клубу « ДІАЛОГ» при районній бібліотеці для дорослих  Глазко Світланою Леонідівною та працівником юстиції Сухомлин Любов Григорівною, які познайомили дітей з видами насильства та розповіли , куди можна звернутися дитині з приводу жорстокого поводження з ними.  Учні переглянули та обговорили  ряд відеороликів, присвячених захисту дітей від жорстокого поводження з ними або загрози його вчинення.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 24.10.2015, 13:04 | Розділ: 9-Б

    ПОЛТАВСЬКІ ПІРАМІДИ

  Міра. Владе  при згадці про слово «піраміди», з чим виникає асоціація. Влад. Відразу уявляю жарку посушливу місцевість, безкраї сліпучо-жовтіпіски, палюче сонце, нав’ючені верблюди з проводирями, по одинокіпальми та велетенськ і кам’яні чотиригранники, що височать над рівниною, іноді прикрашені загадковими сфінксами. Міра, а не маєш ти на увазі, найвідоміші на Землі давньо єгипетські піраміди?

  Міра.А чи знаєш ти, що  ці найбільші штучні споруди нашої планети  давно не є прикметою лише однієї якоїсь країни? Такі рукотворні дива знайдено у найрізноманітніших куточках світу: у Єгипті та Китаї, Судані та Перу, Тибеті та Мексиці, і навіть… в Україні.

  Влад. Ти, мабуть, жартуєш, чи тобі наснився фантастичний сон?

  Міра. Ні, не жартую,одне можу сказати напевно: таких унікальних пам'яток як піраміди-усипальниці справді всього лише три на всю Європу: одну було збудовано в Римі для Гая Цестія, а дві інші ніколи не вгадаєш  розташовані саме на Полтавській землі.

  Влад.  Дійсно, я чув про одну. Вона височить у селі Комендантівка Кобеляцького району.   Але ж  де друга, я не знаю.

   Міра.А друга -  є окрасою палацово-паркового комплексу народного історико-краєзнавчого музею старовинного села Березова Рудка, що на Пирятинщині.

  Влад. Хочу розповісти тобі по секрету місцеві жителі подейкують, що вони володіють чудодійними властивостями. До пірамід приїжджає безліч людей, у ​​яких проблеми зі здоров’ям. Вони заходять по одному на 5-7 хвилин  всередину і стають в центр на перетин сонячних променів. Священики розповідають, що від цих споруд виходить благодать. Якщо ти не заперечуєш то я тобі розповім про першу піраміду. Отже, слухай : піраміду будували 13 років на замовлення предводителя місцевого дворянства Олександра Белевича в с. Комендантівка. Історія появи цієї піраміди оповита таємницею. Вапняний розчин для будівництва замішували на яєчних білках і крові щойно вбитої худобини. Белевич був офіцером російського флоту і, ймовірно, бував в Єгипті, а можливо, спорудив її за прикладом пам’яток покійним морякам. Третій варіант – масонство. Всередині піраміди не було єгипетських ієрогліфів і рисунків, а зверху була кам’яна  куля – відомий масонський символ, на якому стояв православний хрест. Піраміду назвали Софіївською церквою, в честь померлої і похованої в ній дружини офіцера Софії.

    Піраміда складається з трьох рівнів. Нижній – 3 похоронних камери, з’єднаних підземними ходами, перший поверх – вівтар та іконостас, де і проходили богослужіння, а другий поверх служив дзвіницею. За різними даними, в 1915 або 1916 році поряд з дружиною знайшов свій останній притулок і сам Белевич.

    У 1922 р комуністи зруйнували церкву, а пізніше використовували як сховище для хімікатів.

   Зараз піраміду відреставрували і спорудили прибудову, відкрилася церква.

   Міра спасибі, Владе, було дуже цікаво, а тепер послухай про другу піраміду спорудив її в 1898 році нащадок українського дворянського роду Ігнатій Закревський, зробивши її родинною усипальницею.

   Стіни піраміди розташовані відносно сторін світу, а для її спорудження спеціально з Африки привозили обтесаний граніт. Біля південного входу стояла статуя Ісіди, приблизно II тис. до н. е, а всередині були давньоєгипетські фрески і цитати з Біблії на стінах

   У 1917-му році більшовики знищили унікальні фрески і письмена, древню статую розбили. Але апофеозом вандалізму стало облаштування в зруйнованому склепі складу молокозаводу – молоко, нібито, в похоронних камерах піраміди довго не псувалося.

   У 80-х роках місцева влада вирішила, що піраміда не вписується до дивного архітектурного ансамблю клубу і кладовища і вирішили знести її бульдозером. Але розчин на яєчних жовтках не піддався, і піраміда встояла.

   Владе – це не останя піраміда яка була збудована    на Полтавщині у 2013 році в селі Кіндрівка, що знаходиться неподалік Кременчука. Житель села Володимир Марковський збудував піраміду, так як хотів дослідити як вона може впливати на навколишнє середовище. Піраміда  сягає 6 метрів у висоту.

   Вона точнісінька копія дуже знаменитої піраміди Хеопса.        Творець цієї піраміди впевнений, що вона може структурувати простір і навіть заряджати воду. Місцеві жителі уже розказують про зцілення чудесної піраміди.

   Влад.  Я вражений розповіддю і впевнений, що слухачі теж. Думаю, багато з вас зробили висновки, що подивитися на піраміди можна не тільки в далекому Єгипті, але  у нас, на Україні, а що найцікавіше  - у нас на рідній Полтавщині.

Дякую за увагу!!!

 

 

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 27.09.2015, 20:29 | Розділ: 9-Б

Виставка – конкурс квіткових композицій

    Вже традиційно в нашій гімназії проводиться виставка – конкурс квіткових композицій, неймовірні за своєю красою та оригінальністю ,які присвічені українській тематиці.Виставка квітів « Заквітчаємо рідне місто та всю Україну» покликана показати любов до рідного краю, гордість за героїчний народ і те, настільки важливим мир для всіх українців, що прагнуть будувати своє майбутнє цілісної і єдиної України. Тому і ми не були осторонь і створили композицію «Квітуча Калівщина».

http://karl-gymnasium.at.ua/gazeta/159632587412258896321.jpg

 

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 30.03.2015, 19:00 | Розділ: 9-Б

 

Який же козак без вишиванки?

 

Виховна година

 

Мета: Розкрити уявлення дітей про рідний край Україну. Знайомити дітей з одним із видів народно-демократичного мистецтва - вишивкою. Продовжувати знайомити дітей з українськими національними звичаями, традиціями і обрядами, використовуючи український фольклор - прислів'я, приказки, вірші, легенди. Знайомити з національними символами та оберегами (вишитий рушник, символіка кольорів, елементів, візерунків). Виховувати шанобливе ставлення до українських національних обрядів, традицій.

 

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 19.10.2011, 01:08 | Розділ: 9-Б

    Нещодавно учні 7-Б класу провили виховну годину «Видатні постаті України» в районній дитячій бібліотеці. Зустрічі з працівниками цієї установи стали вже доброю традицією. На них діти знайомляться з новинками літератури, працюють над самовдосконаленням, розвиваються духовно і розумово, адже книга завжди допомагає нам знайти вихід із будь-якої ситуації.     Цього разу методист цікаво й змістовно познайомила шестикласників з життєвим та творчим шляхом цікавих постатей в українській історії й літературі – М. Грушевським та М. Драгомановим, адже сама на осінь припадають дні народження цих чудових видатних людей.   
    Зустріч була пізнавальною й захоплюючою, бо після розповіді бібліотекаря, було багато питань, а ще пізніше учні виявили бажання ближче познайомитися з творами цих митців, адже хто як не свідки подій можуть докладно й достовірно розповісти у своїх працях нашу історію.






1-10 11-17