Меню сайту

Головна сторінка Гімназія сьогодні Доступ до публічної інформації Навчальний процес Історична довідка Методична робота Профком Самоврядування ЗНО та ДПА Безпека життєдіяльності Екскурсія гімназією

Освітні новини

педпреса

Календар

НАЙБЛИЖЧІ СВЯТА

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ГІМН ГІМНАЗІЇ

Браузер для сайту

Наш сайт адаптований під браузери:
У випадку некоректної роботи сайту, оновіть ваш браузер та Adobe Flash Player до останньої версії!

МІНІ - ПРОФІЛЬ

Добрий день, Гість
Гість, ми раді Вас бачити.

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 318
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 31 32 »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 21.02.2018, 11:01 | Розділ: 3-А

Тиждень наук творчого спрямування в початковій школі

Кожна дитина неповторна й унікальна.

Якщо створити умови для її розвитку,

в дитині неодмінно відкриються здібності,

закладені в ній природою.
В.Сухомлинський

 

У Карлівській гімназії імені Ніни Герасименко протягом 12-16 лютого був проведений тиждень творчого спрямування в рамках місячника Наук. Найрізноманітніші заходи тривали упродовж тижня.

  • Відкрито виставку  родинної творчості «Зроби світ яскравим», на якій було представлено різноманітні вироби: вишивки, плетені серветки, сувеніри з мушлів, поробки з деревини, вироби з бісеру. Усі представлені вироби були дуже цікавими та свідчили, що у нашій школі багато творчих родин.
  • Яскраві роботи учасників виставки малюнків «Веселковий вернісаж» прикрасили шкільний коридор та підняли настрій всім відвідувачам виставки.
  • Музична перерва для учнів 1-4 класів пройшла під гаслом «Дiти повиннi жити у свiтi краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазiй, творчостi!». Під керівництвом вчителів  Хміля В.М., Губарь О.В., Хомутник О.В. діти виконували сучасні українські пісні, під ритмічну та веселу музику танцювали флешмоб. Провела його старшокласниця.

На шкільній лінійці підвели підсумки тижня та висловили всім такі побажання:

Хай надалі надихає вас мистецтво,
А палітра хай натхнення надає.
Ми бажаємо вам віри у прекрасне,
Бо воно тепло і радість всім несе.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 21.02.2018, 09:47 | Розділ: 3-А

21 лютого учні 3 – А класу  запросили на прем'єру дитячої вистави «Кицькин дім»

Від багатства до злиднів всього один крок, а справжні скарби – це дружба, доброта і щедрість. Ці прості життєві істини зрозумілі кожному дорослому, але як передати досвід і мудрість поколінь дітям? Звичайно, за допомогою казки із захоплюючим сюжетом! Чим цікавішою історія, тим краще вона запам'ятається. У чарівній виставі «Кицькин дім» персонажі-тваринки демонструють глядачам як найкращі, так і найгірші риси характеру, притаманні людям.

Різнокольорові, кумедні костюми точно і влучно підкреслюють характерні риси й особливості кожного персонажа. Яскрава і цікава вистава стала гарним подарунком дітям і дорослим.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 20.02.2018, 09:40 | Розділ: 3-Б

День гуманітарних наук у початковій школі


      В рамках Дня гуманітарних наук 20 лютого 2018 року серед третьокласників проводився квест знавців української мови.  25 учасників за обмежений час мали здолати 6 перешкод. Звичайно, для наших учнів то були не перешкоди, а так, звичайні завдання. Бо і будову слова учні навчились визначати, і розпізнавати помилки у словах (навіть словникових!), і сенкани складати. 
    За відгуками учасників, найскладнішим виявилось завдання на розпізнавання фразеологізмів за жартівливими малюнками. Це, певно, тому, що повсякденна мова наша збідніла, рідко почуєш від мами: «Мій ти мазунчику, що ж тепер води в рот набрав?». Або від учителя: «Забув зошита? Певно, за носа мене водиш…». Втрачаємо, губимо перлини мови. 
Та був і найвеселіший крок: знайомство з «чи то овочем, чи фруктом», як пояснюють учасники. Описати «те, не знаю що» виявилось непросто, але ж цікаво!
З підсумками оцінювання робіт переможців виявилося четверо: Софійка Дядіченко і Софійка Литовченко, Марійка Луньова і Олексійко Пилипець. А позаяк старались усі, то й солодкі гостинчики від організаторів отримав кожен. 

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 13.02.2018, 10:29 | Розділ: 6-Б

Тиждень української мови та літератури в гімназії

  У Карлівській гімназії імені Ніни Герасименко протягом 5-9 лютого був проведений тиждень української мови та літератури в рамках місячника Наук. Найрізноманітніші заходи тривали упродовж тижня. Учні закладу мали змогу ознайомитися з цікавими фактами про українську мову, багатством українського слова, стати дописувачами стіннівок. Для учнів 5-6 класів під керівництвом Полтавської Л.П., Коновал О.Г., Даценко А.Я. були проведені брейн-ринг «Волошкові очі у моєї мови» та веб-квест «Золоті злитки дивослова», які дали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, можливість перевірити знання, ерудицію школярів, а для когось це була можливість дізнатись щось нове.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 12.02.2018, 14:57 | Розділ: 6-А

 

Тиждень української мови та літератури в гімназії

 

  У Карлівській гімназії імені Ніни Герасименко протягом 5-9 лютого був проведений тиждень української мови та літератури в рамках місячника Наук. Найрізноманітніші заходи тривали упродовж тижня. Учні закладу мали змогу ознайомитися з цікавими фактами про українську мову, багатством українського слова, стати дописувачами стіннівок. Для учнів 5-6 класів під керівництвом Полтавської Л.П., Коновал О.Г., Даценко А.Я. були проведені брейн-ринг «Волошкові очі у моєї мови» та веб-квест «Золоті злитки дивослова», які дали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, можливість перевірити знання, ерудицію школярів, а для когось це була можливість дізнатись щось нове.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 26.01.2018, 11:30 | Розділ: 3-А

З Днем Соборності, Україно!

 

                                      Ми вірим в майбутнє твоє, Україно!

Говорять сьогодні дорослі й малі,

Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина,

Немає такої, як ти на землі.

22 січня з нагоди відзначення Дня Соборності України в гімназії пройшла урочиста лінійка для учнів початкових класів під назвою «Пишаюсь тим, що я - Вкраїни син». На початку заходу учні винесли синьо-жовті прапорці, що стало початком святкового дійства.

Особливо і трепетно з почуттям гордості школярі слухали вчителя Губарь О. В., яка ще раз нагадала присутнім про історію цієї важливої події для України, про те, як український народ боровся за свою державність, як багато крові пролилося борцями за Україну.  Адже свого часу Україна була поділена на дві частини. Нині є одна соборна українська держава, і цим святкуванням соборності ми хочемо підкреслити, що Україна не розділена, немає окремої Східної і Західної України. У нас єдина держава і ми - єдиний народ!

А потім діти читали вірші про рідну Україну, її красу та неповторність, співали патріотичні пісні. Беручи приклад з першого "живого ланцюга", який було утворено в січні 1990 року між Києвом і Львовом, учні початкових класів разом з учителями організували акцію «ланцюг єдності та дружби».

Хочеться, щоб Україна була в серці кожного. Тож давайте вірити в майбутнє нашої держави!

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 16.01.2018, 09:34 | Розділ: 7-А

Новорічна екскурсія до м. Харкова

     Ось нарешті довгожданні зимові канікули, і ми знову не сидимо на місці. Дочекавшись четвертого січня, з гарним настроєм вирушили.  Екскурсія розпочалась із «Кулиничів», нас на подвірї зустрів приємний аромат свіжого хліба, а коли вже зайшли на виробництво, то були приємно вражені побаченим. Мали змогу самостійно виготовити смачні рулетики із апельсиновим варенням. Ой, які ж вони видались смачні із гарячим чаєм. Ще з нами грали в різні ігри, роздавали сувеніри та показали фільм.

  Далі ми мандрували красивим новорічним містом, а воно справді було дивовижне. Ялинка здивувала надзвичайною красою, переливами гірлянд та музичним супроводом. Побували на містку закоханих, в Харківському метрополітені, біля пам’ятника Івану Сірку та  планетарії. Щасливі та задоволені ми повернулись до свого рідного містечка. З нетерпінням будемо чекати наступної подорожі.