Меню сайту

Головна сторінка Гімназія сьогодні Доступ до публічної інформації Навчальний процес Історична довідка Методична робота Профком Самоврядування ЗНО та ДПА Безпека життєдіяльності Екскурсія гімназією

Освітні новини

педпреса

Календар

«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

НАЙБЛИЖЧІ СВЯТА

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ГІМН ГІМНАЗІЇ

Браузер для сайту

Наш сайт адаптований під браузери:
У випадку некоректної роботи сайту, оновіть ваш браузер та Adobe Flash Player до останньої версії!

МІНІ - ПРОФІЛЬ

Добрий день, Гість
Гість, ми раді Вас бачити.

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Кафедра іноземної мови

 Зміни в освіті активно запроваджуються в Карлівській гімназії ім. Н. Герасименко. Свідками всіх перетворень в школі є вчителі іноземної мови Стеценко Ірина Миколаївна, Листопад Оксана Миколаївна, Васильєва Лариса Володимирівна, Жбанова Валентина Іванівна, Сухачов Сергій Петрович та Турчак Марина Володимирівна, які вирішують не­легкі проблеми сьогодення, оз­броюючи учнів глибокими знання­ми.

 Минають роки. Змінюються навчальні плани, підручники, програми. Змінюється навчальна база. Більшість теперішніх першоклас­ників не мають уявлення про філь­москоп або програвач, але добре знають, що таке відео та комп'ютер. Змінюється суспільство, зміню­ються діти та їх батьки, змінюється та кращає наша рідна школа. А ми, вчителі, нама­гаємося, щоб увійшовши в клас, учні відчули щось нове, особливе, цікаве. Бо вони ж тепер не ті учні, що були 30-35 років тому. їх до­питливість, розум, свобода вислов­лювання впливають на вчителя та примушують його рости разом зі своїми вихованцями. Тому тезою кожного уроку іноземної мови є співробітництво та взаємозбага­чення вчителя та учнів. Завдяки та­ким відносинам іноземна мова є найулюбленішим уроком майже всіх учнів. А для нас, вчителів, це го­ловне. А учні у нас чудові, талано­виті. Щороку вони серед пере­можців обласної олімпіади, призерів МАН. А учні, в свою чергу, пишаються тим, що мають таких чудових, вчи­телів. Серед них 3 вчителі вищої категорії, 2 старших вчителя, 2 вчителі мають 1 квалі­фікаційну категорію.


     Минають роки. Щоосені до нашої гімназії приходять першокласники, а що­весни залишають її збагачені знаннями ви­пускники. Діти стають дорослими, а школа наша завжди буде молодою, бо з ранку до вечора лунають в ній радісні голоси дітей —  нашого майбутнього.

Листопад  Оксана Миколаївна

.                                  

Стеценко Ірина Миколаївна
Васільєва Лариса Володимирівна

                                          
Тучак Марина Володимирівна