Меню сайту

Головна сторінка Гімназія сьогодні Доступ до публічної інформації Навчальний процес Історична довідка Методична робота Профком Самоврядування ЗНО та ДПА Безпека життєдіяльності Екскурсія гімназією

Соціальні мережі

Пошук

FLASH ФОТОАЛЬБОМ

НАЙБЛИЖЧІ СВЯТА

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

МІНІ - ПРОФІЛЬ

Добрий день, Гість
Гість, ми раді Вас бачити.

Освітні новини

Календар

«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Браузер для сайту

Наш сайт адаптований під браузери:
У випадку некоректної роботи сайту, оновіть ваш браузер та Adobe Flash Player до останньої версії!

ВИПАДКОВЕ ФОТО

ГІМН ГІМНАЗІЇ

ЗНО

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Кафедра іноземної мови

 Зміни в освіті активно запроваджуються в Карлівській гімназії ім. Н. Герасименко. Свідками всіх перетворень в школі є вчителі іноземної мови Стеценко Ірина Миколаївна, Листопад Оксана Миколаївна, Васильєва Лариса Володимирівна, Жбанова Валентина Іванівна, Сухачов Сергій Петрович та Турчак Марина Володимирівна, які вирішують не­легкі проблеми сьогодення, оз­броюючи учнів глибокими знання­ми.

 Минають роки. Змінюються навчальні плани, підручники, програми. Змінюється навчальна база. Більшість теперішніх першоклас­ників не мають уявлення про філь­москоп або програвач, але добре знають, що таке відео та комп'ютер. Змінюється суспільство, зміню­ються діти та їх батьки, змінюється та кращає наша рідна школа. А ми, вчителі, нама­гаємося, щоб увійшовши в клас, учні відчули щось нове, особливе, цікаве. Бо вони ж тепер не ті учні, що були 30-35 років тому. їх до­питливість, розум, свобода вислов­лювання впливають на вчителя та примушують його рости разом зі своїми вихованцями. Тому тезою кожного уроку іноземної мови є співробітництво та взаємозбага­чення вчителя та учнів. Завдяки та­ким відносинам іноземна мова є найулюбленішим уроком майже всіх учнів. А для нас, вчителів, це го­ловне. А учні у нас чудові, талано­виті. Щороку вони серед пере­можців обласної олімпіади, призерів МАН. А учні, в свою чергу, пишаються тим, що мають таких чудових, вчи­телів. Серед них 3 вчителі вищої категорії, 2 старших вчителя, 2 вчителі мають 1 квалі­фікаційну категорію.


     Минають роки. Щоосені до нашої гімназії приходять першокласники, а що­весни залишають її збагачені знаннями ви­пускники. Діти стають дорослими, а школа наша завжди буде молодою, бо з ранку до вечора лунають в ній радісні голоси дітей —  нашого майбутнього.

Листопад  Оксана Миколаївна

.                                  

Стеценко Ірина Миколаївна
Васільєва Лариса Володимирівна

                                          
Тучак Марина Володимирівна