Меню сайту

Головна сторінка Гімназія сьогодні Доступ до публічної інформації Навчальний процес Історична довідка Методична робота Профком Самоврядування ЗНО та ДПА Безпека життєдіяльності Екскурсія гімназією

Освітні новини

педпреса

Календар

«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

НАЙБЛИЖЧІ СВЯТА

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ГІМН ГІМНАЗІЇ

Браузер для сайту

Наш сайт адаптований під браузери:
У випадку некоректної роботи сайту, оновіть ваш браузер та Adobe Flash Player до останньої версії!

МІНІ - ПРОФІЛЬ

Добрий день, Гість
Гість, ми раді Вас бачити.

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Вітаємо з перемогою!

    15 листопада 2017 року відбувся районний етап конкурсу «Учитель року» в номінації «Українська мова та література». Наш заклад гідно представляла вчитель Даценко Антоніна Яківна, яка серед професіоналів-колег завоювала   І почесне місце! Приємно, що Антоніна Яківна успішно пройшла конкурсні випробування й довела, що грунтовні знання, любов до дітей і самовдосконалення є складовими успіху учителя, покликання якого «сіяти розумне, добре, вічне…». Тож бажаємо ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця допоможуть Вам досягти успіху й на обласному етапі!

 

Конкурс творчих педагогів

      У листопаді 2016 року пройшов районний етап конкурсу «Учитель року – 2017». Педагоги гімназії: Коваленко С.Ю., Нікітіна-Сторожко Н.М., Безсмертна Я.В. - представляли свій досвід у номінаціях: «Початкова освіта», «Інформатика», «Біологія» та ще раз довели, що  педагогічна майстерність – це високе мистецтво навчання і виховання, доступне кожному педагогові, який постійно вдосконалюється; це єдність знань, методичних умінь, мовної культури, педагогічної техніки, такту й оптимізму. Цьогорічні випробування передбачали оцінювання: проведення уроків та їх самоаналіз, презентацію досвіду роботи, а також власних блогів. Ми вітаємо наших переможців (Безсмертна Я.В., Коваленко С.Ю.) та призера (Нікітіна-Сторожко Н.М.) конкурсу, а вчителю інформатики Безсмертній Яніні Володимирівні – успіху та перемоги й на обласному етапі конкурсу!

http://karl-gymnasium.at.ua/avatar/47852525255.jpg

Конкурс професійної майстерності


Віддай дитині крапельку себе, за це душа   наповнюється світлом…
                                                                                                        Л.Костенко      

                                                          
      Учителями не стають, ними народжуються.Учитель – це не тільки Божий дар, а й дуже відповідальна та наполеглива праця і серце, віддане дітям.Саме ці якості педагогів і покликаний виявляти професійний всеукраїнський конкурс «Учитель року».На минулому тижні відбувся районний етап фахового змагання. Карлівську гімназію гідно представляли досвідчені,  мудрі, енергійні, кмітливі майстри своєї справи.Учителі вищої кваліфікаційної категорії Огризько Олександр Федорович, Коваленко Світлана Вікторівна та Петрукович Сергій Васильович продемонстрували  високу фахову майстерність, професіоналізм, творчість.
       Олександр Федорович виборов заслужену перемогу в номінації «Історія».
Працюючи над проблемою «Формування історичної компетентності соціально активного учня через вивчення історії рідного краю», учитель намагається відкрити в кожній дитині самодостатню особистість.
      Світлану Вікторівну разом з її вихованцями вабить красиве звучання іноземних слів, які запрошують у філологічні мандри далекими країнами. Вона професіонал своєї справи, успішно презентувала на конкурсному випробуванні впровадження технології продуктивного навчання на уроках англійської мови. Учителька впевнена, що процес набуття життєвих компетентностей забезпечує самовизначення та особистісний розвиток учнів.
У цьому навчальному році  вперше проводились конкурсні випробування в номінації «Захист Вітчизни». Сергій Васильович переконаний, що захист  Вітчизни,  незалежності  і  територіальної цілісності  України  є  священним  обов'язком  кожного  її громадянина, тому намагається   формувати та удосконалювати  життєво необхідні знання, уміння і навички учнів щодо захисту Вітчизни і військово-патріотичного виховання.
У ході районного конкурсу вчителі гімназії показали власні методичні напрацювання, презентували методичні доробки по педагогічній проблемі,  заявили про себе як про креативних, закоханих у свою справу фахівців.
Кожен проведений урок відзначався науковістю, новаторством, вмінням раціонально впроваджувати інноваційні технології в навчанні дітей.
       Ми вітаємо наших колег, зичимо невичерпних творчих сил, натхнення, нових професійних висот, удачі, здійснення всіх планів і задумів!

http://karl-gymnasium.at.ua/History/99999999999999.jpg

«Учитель року -2015»

Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить (М.Форбс)

       18 листопада на базі Карлівської ЗОШ №4 відбувся районний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» в номінації «Українська мова та література». Карлівську гімназію імені Ніни Герасименко  гідно представила учитель вищої кваліфікаційної категорії Коновал Оксана Григорівна, завоювавши почесне І місце. Оксана Григорівна продемонструвала високу фахову майстерність, творчість, професійність.

         Ми вітаємо нашу колегу та зичимо творчих звершень, життєвого оптимізму та перемоги на обласному рівні!

http://karl-gymnasium.at.ua/class_visti/323533.5355355.jpg

 

«Учитель року -2014»

http://karl-gymnasium.at.ua/class_visti/1335655666.jpg

«Учитель року -2013»

   З 3 по 7 грудня 2012 року на базі Карлівських міських шкіл був проведений районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2013». У номінаціях узяли участь педагоги закладу:

  • Заховайко Г.М. («Російська мова»), І місце;
  • Безсмертна Я.В. («Інформатика»), І місце;
  • Листопад О.М. («Іноземна мова»), І місце;
  • Яковлєв С.А. («Фізика»).

 Учителі – учасники конкурсу представили захист власних педагогічних ідей, технологій та провели урок, який був ілюстрацією реалізації власного досвіду.

  Учителі гімназії Заховайко Г.М. та Безсмертна Я.В. мали можливість технологію застосування власних педагогічних ідей продемонструвати і на обласному етапі.

  Ми вітаємо вчителя російської мови Заховайко Ганну Михайлівну з перемогою на обласному етапі та зичимо досягти успіху і на Всеукраїнському етапі конкурсу!

«Учитель року – 2012»

12-16 грудня 2011 р. на базі Карлівських міських навчальних закладів був проведений районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012».

У номінаціях взяли участь педагоги закладу :

1.     Єременко Т.В. («Українська мова та література»), II м.

2.     Турчак М.В. ( «Іноземна мова (англійська)»), II м.

3.     Боровик Л. А. («Біологія»).

4.     Мотієнко С.Ю.(«Фізична культура»).

Учителі-учасники конкурсу представили власний досвід у вигляді презентацій, виконали контрольну роботу та провели урок, який був ілюстрацією представленого педагогом досвіду роботи, його педагогічних переконань.

Учителі гімназії виступили на високому рівні, показали знання наукових основ предмету, педагогіки, неординарність та глибину педагогічного мислення.


 

«Учитель року – 2011»
Вітаємо лауреатів Всеукраїнського конкурсу "Учитель року"(ІІІ етапу)

 

 

Номінації:

 

  
 "Історія" -    Безсмертна В.І.

 

 

 "Образотворче мистецтво"- Жмак В.В.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Учитель образотворчого мистецтва, керівник зразкової студії образотворчого мистецтва Жмак Вікторія Валентинівна

 

 

 

 

 

 

 

 


Учитель історії, керівник музею бойової слави Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко, Безсмертна Валентина Іванівна