«  Січень 2020  »

Музей бойової слави Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко

Музей Бойової Слави в Карлівській гімназії ім.. Ніни Герасименко діє від часу відкриття навчального закладу. Над створенням експозиції музею працювало не одне покоління вчителів та учнів . Він розташований за адресою вул. Ілліча, 2 (тел. 2-38-63), на першому поверсі в кімнаті площею 16 м2. Ще в 1983 році йому було присвоєно статус шкільного, перереєстрацію було пройдено в 2004 році. Керівником музею в 2009-2010 році призначено вчителя історії Безсмертну Валентину Іванівну.
Музей має одну кімнату виставкового залу, в якій представлені експонати для перегляду та ознайомлення відвідувачів. Серед експонатів музею є альбом, в якому описано бойовий шлях енської дивізії, знайдений у приміщенні школи, де в роки війни був розташований шпиталь.
Розділи музею:
- « Нескорена Полтавчанка»;
- « Доля жінки на шляхах війни»;
- « Вчителі-учасники війни»;
- « Випускники школи 1941 року»;
- « Схема бойового шляху 14-го Красноградського механізованого
корпусу в роки війни 1042-1945 рік»;
- « Вони визволяли Карлівщину»;
- « Герої Радянського Союзу Карлівщини»;
- « Карлівчани учасники боїв за визволення Батьківщини»;
- « Бої за визволення України»;
- « Вони воювали в Афганістані»;
- « Карлівчани - в'язні концтаборів».
Матеріали для експозицій збирали пошукові загони, які діяли при музеєві не один рік. Постійно проводиться робота по оновленню експозицій, пошукових матеріалів, триває поповнення різноманітними реквізитами.
Музей Бойової Слави має свої традиції, що передаються з покоління в покоління.
Розділи музею:

Експонати: