«  Лютий 2020  »

Президент шкільного парламенту
22 вересня в нашій школі відбулися вибори  президента. Ми живемо в молодій державі, яка обрала демократичний шлях розвитку, тому і шкільні вибори проходили на достойному рівні. Передусім, учні подавали свої кандидатури на пост глави школи. Протягом тижня кандидати мали право розповсюджувати свою агітаційну програму, в якій ознайомлювали виборців зі своїм баченням виконання обов’язків президента шкільного самоврядування. Претендентами в президенти стали: Моторний Сергій - учень 11-Б  класу; Калюжний Костянтин - учень 11-В класу; Коновал Дарина – учениця 11-А класу і наймолодшим претендентом стала Ніколаєнко Віра - учениця 9-А класу.
   Вибори проходили в шкільному актовому залі . При вході – кожен учень  отримав бюлетень  з прізвищами кандидатів. Перед початком виборів  обрали виборчу комісію, до складу якої входили як учителі, так і учні. Усі кандидати представили себе та розповіли про  свою програму. По завершенню цього, учні зробили свій вибір. Президентом було обрано учня 11-Б класу - Моторного Сергія.
   Отже, вітаємо новообраного президента з перемогою  та бажаємо йому впровадити політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме покращенню життя  школи.