«  Січень 2013  »

Головна » 2013 » Січень » 23
ДодавАвтор: Владислав_Васько | ДатаДата: 23.01.2013, 00:48 |

21. 01. 2013 р. в м. Полтава відбулося нагородження   іменними персональними преміями  Полтавської обласної  громадської  організації   " З теплом і добром” , які запроваджені  народним   депутатом України   Олексієм Володимировичем Лелюком , кращих учнів школи, що  мають відмінні оцінки,  переможців олімпіад  районного та обласного рівнів .  За результатами обговорення підсумків першого півріччя 2012-2013 н. р. в органах учнівського  самоврядування та на педагогічній раді від Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко  до координаційної ради Полтавської обласної громадської організації " З теплом і  добром”  було подано кандидатури учнів  11-х класів          Васька Владислава Андрійовича та Григоренка Максима Сергійовича         , нагородження  яких  було  узгоджено  з народним депутатом України                О.В. Лелюком. Вручення премій відбулося   у приміщенні художнього   музею  , в теплій,  урочистій обстановці . В залі були присутні  представники   засобів  масової  інформації , багато гостей, батьки та вчителі.
    Щиросердно вітаємо  Владислава Васька та Максима Григоренка з одержанням премії. Бажаємо успіхів у навчанні, здійснення мрій та сподівань.