«  Травень 2015  »

Головна » 2015 » Травень » 29
ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 29.05.2015, 19:24 |

Останній  дзвоник  « Прощавай,рідна школо!»

Усміхається весело травень ,
Бо, скінчилась навчання пора
І зібралась на дзвоник останній
Вся весела шкільна дітвора
Ось і пролунав малиновим дзвоном  останній шкільний дзвінок. Це дзвінок прощання наших випускників зі школою.  На святі вони були  в центрі нашої уваги ,в центр нашої  любові, як наша надія, наша гордість  і сподівання.
Дзвоник останній – підсумок року
Знань гімназистів,їх кожного кроку.
Підсумок звершень,яких досягли,
Якими гімназію ви прославляли
Швидко летить час...Ось і незчулись , як за плечима залишилося дитинство, а на видноколі замайоріла  юність. Новим змістом наповнилися  слова – дружба, вірність, честь, любов… Залишився за плечима  казково-незвіданий світ пізнання. Попереду самостійне життя. Радісно розправляти крила і в той же час болісно залишати такі рідні  місця, де було пережито скільки яскравих вражень , неповторних моментів.
Наші випускники  наостанок сказали багато теплих, хвилюючих слів подяки
вчителям, рідній школі, батькам. На святі звучало багато пісень , малеча  подарувала яскравий таночок. Та особливо вразив останній вальс , що так майстерно , оригінально  виконали наші   одинадцятикласники.
Час пролітає дуже швидко.
Умить.. понесе всіх життя ,закружляє.
І з роками  у когось  душа защемить,
Як дзвінок цей останній згадає.
Право надати останній дзвінок  2014- 2015 року надано право  учням оди ... Читати далі »