«  Листопад 2015  »

Головна » 2015 » Листопад » 26
ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 26.11.2015, 10:10 |

Свято- конкурс

«Знову Леді Осінь закружляла в вальсі ніжнім ,золотім…»

20 листопада в гімназії пройшло найпопулярніше , найулюбленіше  свято  осіннього вальсу  «Знову Леді Осінь закружляла в вальсі ніжнім ,золотім…»

Цей захід зібрав любителів  величного , вічно молодого , казкового  вальсу.  Зала будинку культури  була переповнена   шанувальниками цього чудового танцю.  Юні артисти вразили глядачів  своїми танцювальними композиціями, які поважне журі відзначило дуже високо. Особливо вразила романтична, лірична атмосфера , яка панувала на конкурсі, щира підтримка болільників,  прекрасні  художні номери, які стали окрасою вечора. Дякуємо нашим юним співачкам Коваленко М., Коваленко Б., Кохановській О., Дев’ятко К. та Федорусь М. Б., які дарували глядачам романтичний, ліричний настрій.
   Надзвичайно красивими були і костюми, які  кожен танцювальний колектив підготував до свого танцю. Яскраві,  підібрані зі смаком,  відповідали стилю  ... Читати далі »

ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 26.11.2015, 10:07 |

Конкурс сучасного українського танцю
          « Україна – талановита країна!»

6 листопада 2015 року у гімназії відбувся   конкурс сучасного українського  танцю «Україна – талановита країна!», який вже завоював популярність  серед учнів 5- 8 класів.І це не дивно, адже український танець - це краса,енергія, хороший настрій!
     У цьому році конкурс пройшов надзвичайно яскраво та організовано. Всі танцювальні композиції відзначалися майстерністю виконання, артистизмом, оригінальністю, ритмічністю та яскравістю. Порадували наші наймолодші артисти, учні 5 класів. Вони показали  чудові танці, вразивши глядачів своєю надзвичайною енергією, запалом.
     Танцювальний конкурс з кожним роком набирає обертів, стає все більш різноманітним, професійним. Хочеться висловити слова щирої подяки всім , хто причетний до організації цього свята, хто дав можливість доторкнутися серцем до прекрасного , до неповторного світу танцю, до мистецтва. Особливі слова подяки ми говоримо батьківським колективам за підтримку та  допомогу у пошитті таких чудових, яскравих костюмів. Журі визначило переможців конкурсу – 1 місце – 7А, 6А, 5Б класи, 2місце – 7Б, 8Б,5А ,3 місце –  6Б, 8А клас.
 Всі глядачі отримали величезне задоволення від цього танцювального шоу!