«  Листопад 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 16.12.2018, 23:11 |

А веселий осінній ярмарок  кличе осінь на гостини до гімназійної родини.

21 листопада , у вівторок, у Карлівській гімназії відбулося традиційне осіннє шкільне свято –

Осінній ярмарок. Метою цього заходу став збір благодійних коштів на підтримку випускника гімназії

ДЕМУСА ВЛАДИСЛАВА.

Справжнє свято відбулося в душі кожного маленького і дорослого. Але яке ж дійсво у школі відбудеться без вітання Господині Осені? Учні 3 – А класу підготували театралізоване свято з танцями та піснями.

По закінченню свята розпочалась жвава торгівля, шкільний  коридор нагадував  велетенський вулик.

А заманювали покупців маленькі продавці, одягнені в українські костюми з корзинками. З гаманцями в руках вони по-дорослому торгувалися, бо чого тут тільки не було: тістечка, горішки, пиріжки, кекси, вафлі, желе, льодяники… Усе це можна було придбати на благодійному осінньому ярмарку. Усім класом спільно, ретельно готувалися до ярмарку: випікали різні смаколики. Було стільки цікавого і смачненького, що очі розбігалися. Кожен прилавок оточувало багато покупців, які бажали придбати смакоту. Ярмарок тривав близько години, впродовж якої столи-прилавки швидко стали пустими. Придбати продукцію за доступними цінами мали можливість усі охочі, а вилучені з ярмарку            кошти передали на благодійність. Задоволення отримали і продавці, і покупці!

Від щирого серця дякуємо всім батькам, які виставили на продаж чудові товари!

Вихованці  Карлівської гімназії  переконані, що участь у благодійному ярмарку – це учнівський внесок у благородну справу милосердя, турботи та небайдужості.