«  Лютий 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 21.02.2019, 19:10 |

20 лютого назавжди увійшло в наше життя  як хвилююча , скорботна  дата - День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Час іде , біль притупляється , та пам’ять – невмолима.. Пам’ятати – це обов’язок кожного українця ,  пам’ятати тих, хто поклав  на вівтар своє найдорожче - життя. Ці люди створили основу , заклали підґрунтя для майбутнього України. Герої  Небесної Сотні нині є  духовним мірилом , духовною совістю нашої нації .

20 лютого у  гімназії  було проведено лінійку - реквієм «А зорі падають із неба…Зірки ідуть у небеса…» Мета заходу - ознайомити школярів із історичним та суспільним значенням Революції гідності, короткими життєписами  героїв Небесної Сотні Романа Гурика та Устима  Голоднюка, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, вшанувати героїзм українських захисників . Діти читали вірші про події на Майдані, про Україну, дивилися уривки відеофільмів про ці події, слухали патріотичні пісні. Захід пройшов хвилююче, з патріотичним піднесенням , змістовно та організовано.

Всі, стоячи, вшанували пам'ять Устима Голоднюка, Романа Гурика і багатьох інших героїв, чиї імена назавжди вписані в історію України , тих, кого ми називаємо гордо  Небесна Сотня..

Тож пам’ятаймо героїв , шануймо їх подвиг,    пишаймося  тим, що такі люди народжуються на нашій землі – сміливі, свідомі, ті, які готові боротися за справедливість, ті, які у найважчих умовах, до останнього виборюють благородну ціль, для яких Україна- понад усе!   І тому ми з гордістю повторюємо – Слава Україні ! Героям Слава!

Педагог- організатор О. Є Жура