«  Листопад 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 24.01.2018, 01:26 |

«Безпека руху – безпека життя» ….

Саме під таким девізом у нашому навчальному закладі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.  Навчити дітей бути безпечними на дорозі – справа дорослих - батьків, учителів, громадськості. Сподіваємось, що проведені заходи спонукатимуть кожного вихованця цінувати життя, дотримуватись правил дорожнього руху, дбати про свою безпеку. А їх у плані Тижня було чимало: тематичні години спілкування профілактичного характеру 1-4 класи: «Дитина – пасажир»;5-6 класи:«Захистись-засвітись», 7-8 класи:«Жити цікаво та безпечно», Єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя» (9-11 класи); Конкурс дитячих малюнків , буклетів «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху»; вікторина на тему «Вивчи правила і знай та завжди їх пам’ятай» (4 - 7 класи); Перегляд та обговорення відеороликів про безпечний рух на дорогах  (1-2 класи); практичне заняття «Будь уважний на дорозі» (3-4 класи). А ще зустріч старшокласників  із майором Варенком В’ячеславом Івановичем, інспектором сектору реагування патрульної поліції Карлівського відділу поліції головного управління Національної поліції в Полтавській області та капралом поліції, поліцейським Строканем Дмитром Павловичем.

Заступник директора по виховній роботі

Андрійченко Т.М.