«  Лютий 2013  »

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 29.03.2024, 11:17 |

День початкової школи  кафедра початкового навчання вирішила присвятити  протипожежній безпеці.
     Зараз важко уявити наше життя без вогню. Але навіть найменші школярі нашої гімназії тепер знають , що вогонь може бути і ворогом.
     Про це їм розповіли  учасники дійства , що відбулося в стінах гімназії. У гості до початківців прийшов  працівник пожежної частини № 13 Тищенко Олег Володимирович. Він розповів дітям про правила , яких треба дотримуватися під час пожежі. Молодші школярі   виявили хороші знання   правил поведінки в екстремальних ситуаціях, даючи правильні й чіткі відповіді на запитання гостя. А потім на сцені з’явилися юні актори 4-Б класу, які показали цікаву казку "Вогнехвостик”. Маленькі артисти розповіли глядачам про те, що може статися в лісі , коли порушуєш правила протипожежної безпеки. Вправно грали на сцені Чалик Ліза, Беззубенко Костя, Сіренко Катя, Фіц Даня, Стогній Дмитрик, дівчатка- танцівниці, хлопчики –декламатори, ведучі Ніц Женя і Дробітько Даша.
    Кожен клас отримав подяку за активну  участь у виставці  малюнків на протипожежну тематику .

Так тримати, юні пожежники!
Федорусь М.Б., класовод 4-Б класу.