«  Грудень 2019  »

ДодавДодав: Олена_Павлівна | ДатаДата: 22.01.2020, 17:32 |

Школа-це не лише уроки, а й цікаві вечори відпочинку, спортивні змагання і звісно такий довгоочікуваний конкурс «Сучасного українського танцю». Для нашого 5-Б класу - це дебютний виступ у середній школі. До цього дня завзято готувались всі. Завдяки старанній підготовці дітей, фантазії нашого тренера Ольги Володимирівни, виступ вийшов дійсно видовищним і запам’ятався всім глядачам. Хоча перемоги ми не здобули, але у нас ще все попереду!