«  Вересень 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 17.10.2017, 07:35 |

День знань у Карлівській гімназії

Розпочинаємо новий навчальний рік з гарним настроєм та позитивом!

Перше вересня – День знань! Це особливе радісне , хвилююче свято. Якщо забути про стереотипи та штампи, то це свято змін, позитивного розвитку свято пізнання нового та незвіданого . А цього року школярі ,педагоги, батьки , громадськість з нетерпінням чекають на особливі зміни в освіті. Вони обов’язково будуть позитивними, бо концепція нової української школи передбачає удосконалення, процесу виховання, повністю зорієнтована на виховання всебічно розвиненої особистості, що вміє критично мислити , приймати відповідальні рішення , поважати гідність і права людини.

У Карлівській гімназії свято Першого дзвоника пройшло особливо хвилююче , надзвичайно урочисто. Воно було сповнене патріотизмом та гордістю за свою державу.

Гордо зустріли це свято окрилене,

Цей розпромінений , радісний день!

Він обдарує нас щастя приливами

Сили додасть для звитяг і пісень

У цей день зібралася вся шкільна родина- вчителі , батьки , маленькі першачки, що вперше почули малинові переливи першого дзвоника, Тож шкільна родина гучними оплесками привітала гімназійне поповнення- дорогих першокласників! Школа прийняла їх у свої обійми, таких красивих, радісних і схвильованих!

Ідуть вони замріяні і чинні,

І радість їх аж ллється через край.

Зустрічай їх, Україно!

Рідна наша школо, зустрічай!

В цей святковий день до гімназії завітало багато шановних гостей. А саме: КостенкоС. Б., голова райдержадміністрації, Світлик П. М., голова райради, Горжій І. Г., депутат облради, Стовбун С. В. ,головний спеціаліст відділу освіти ,молоді та спорту, Прогнімак Ю. М., представник міської ради, ГизилаА. Г. , голова ради гімназії, Дроздович І. А., голова загальношкільного батьківського комітету, Матвієнко А. М., декан факультету нафти і газу, Воскобойник С.П., відповідальний секретар вибіркової комісії факультету нафти і газу, Лопан Р. М., старший викладач кафедри випробування нафти і газу.

Хвилюючим був цей день і для учнів молодшої та середньої школи , а також дла тих , хто востаннє прибув на святкову лінійку- наших випускників. Жоржин яскравих аромат духмяний,

Вже сповіща: пора спішити в клас.

Для них дзвінок сьогодні незвичайний -

Останній перший – так бува лиш раз.

Любі наші одинадцятикласники, сьогодні уже дорослі: дівчата — чарівні красуні, хлопці — змужнілі юнаки. Вони дивились на першокласників і, можливо, впізнавали в них колишніх себе, таких же маленьких, схвильованих і радісних.

Випускники щиро дякували вчителям та передавали слова настанови першачкам

Любіть свій край, такий цікавий і красивий,

Цінуйте те, що вже живе віки,

Ростіть, навчайтесь в цій сім’ї щасливій –

Бажають щиро вам випускники!

Свято пройшло весело , енергійно , залишивши теплі спогади та хороший настрій.