«  Березень 2015  »

ДодавДодав: Адміністратор | ДатаДата: 29.03.2024, 08:55 |

20 лютого у рамках місячника наук у гімназії було проведено День рідної мови. Стіни школи густо рясніли висловлюваннями відомих людей про українську мову, її  красу, поетичність, роль слова в житті людини та необхідності збереження державного статусу духовного надбання нашого народу. У фойє навчального закладу – яскраві стіннівки.
     Цього дня до учнів молодшої школи завітали старшокласники, які підготували цікаві загадки-жарти, ребуси тощо. Малюки активно відповідали на мовознавчі запитання, демонструючи при цьому не лише глибокі знання з предмету, а й кмітливість, логічність мислення. Школярі 5-7 класів мали змогу прослухати Літературну пʼятихвилику «Рідна мова калинова» у дуже зворушливому виконанні дівчаток із 7-Б класу Павленко Ольги, Безпалько Дарії та Крамаренко Ірини. Учитель української мови та літератури Єременко Т.В. провела серед гімназистів 8-их мовну гру «Ерудит».
     А от старшокласники дізналися 8 цікавих фактів з історії рідної  мови.
Хочеться сподіватися, що дітей, не байдужих до рідної мови, з кожним днем буде все більше, адже, як зазначав О.Гончар, «Мова не тільки засіб спілкування, а щось більш значуще».