«  Травень 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 18.12.2017, 14:58 |

З 11 по 17 травня 2017 року в Карлівській гімназії імені Ніни Герасименко пройшов традиційний тиждень вшанування обдарованих дітей, який почався родинним святом «Смарагдові самоцвіти», що проходило в РБК, та закінчився святковою лінійкою. На початку дійства дружна гімназійна родина переглянула калейдоскоп подій 2016-2017 навчального року. Багато зроблено, багато досягнуто. Дійсно, «Гімназія – дитинства країна, дивний казковий світ».

Найщиріші вітання й найкращі побажання линули від директора гімназії Рогодченко І.О. переможцям номінацій «Соціальна, спортивна, художня обдарованість», «Кращий клас року», які були нагороджені грамотами, а номінантам «Інтелектуальна обдарованість» (переможці обласного етапу олімпіад) вручені ще й грошові винагороди. У номінації «Кращий учень року» відзначений учень 10 класу Баган Павло. Традиційно в номінації «Серце віддаю дітям» преміями районної профспілки освітян були нагороджені педагоги, які підготували переможців обласного етапу олімпіад.

На святі шкільна родина дякувала за підтримку та допомогу меценатам-спонсорам: генеральному директору СТОВ «Світоч», заслуженому працівнику сільського господарства України Василю Петровичу Кириченку та співзасновнику підприємства, старшому менеджеру Тетяні Ярославівні Кириченко; начальнику підприємства «Елмаш» Миколі Федоровичу Олексієнку, начальнику Карлівської дільниці «Полтаваобленерго» Володимиру Олександровичу Замковому. Шефи розділили з гімназійною родиною теплі та приємні хвилини святкування, а Василь Петрович та Тетяна Ярославівна Кириченки подарували школярам чудову туристичну палатку та професійні футбольні м’ячі, за що їм величезне спасибі.

У ході урочистостей юні вихованці гімназії приємно вразили присутніх своїми талантами, танцюючи й співаючи на сцені. Ведучі свята – учні гімназії Ріжко Владислав та Дзьох Юлія сприяли тому, щоб свято пройшло в щирій святковій атмосфері. Свято гімназії – це захід, де кожен гімназист може показати свій талант, досягнення або захоплення, може отримати підтримку та любов однодумців, адже

Життям цікавим ми живемо,

Тут особистості куємо.

Мета в усіх одна єдина,

І кредо в нас єдине як народ:

Не забувай ніколи: ти – Людина,

Ти – ОСОБИСТІСТЬ, ЛІДЕР, ПАТРІОТ!

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Л.П. Полтавська