«  Грудень 2019  »

ДодавДодав: Олена_Павлівна | ДатаДата: 22.01.2020, 17:35 |

Ось і закінчився вже третій місяць навчання у школі.Скільки всього цікавого для нас відбулося. Ми брали участь у змаганнях, конкурсах та олімпіадах, де отримували значні досягнення. Особливо феєричним дійством для нас став конкурс сучасного українського танцю, де ми, колектив учнів 6-Б класу, брали участь. Звичайно, підготовка до цього конкурсу вимагала багато часу та зусиль, але це того варте. Не в кожній школі є такі свята і ми гордимося своєю гімназією за те,що маємо змогу вийти на сцену РБК, в гарних костюмах, з чудовим танцем під оплески багатьох глядачів. Ми це зробили,чому неймовірно були раді. Нехай і надалі будуть такі конкурси, де учні зможуть показати свої вміння і таланти!