«  Жовтень 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 26.04.2024, 12:22 |

Осінні канікули!!! Веселого та безпечного відпочинку!!!

Канікули – то найулюбленіша пора відпочинку школярів.  А для вихованців  Карлівської гімназії канікули – це продовження цікавого, насиченого  різноманітними подіями шкільного життя.  План осінніх канікул наповнений  заходами, де кожному знайдеться справа до душі – заняття в гуртках за інтересами, підготовка до участі в районних олімпіадах, інтелектуальні ігри, створення осінніх шедеврів в студії образотворчого мистецтва, відпочинок за містом, веселі і радісні зустрічі з друзями, організовані  батьками  екскурсійні поїздки  до різних міст України. А ще підготовка до конкурсних програм сучасного українського танцю (5-8 класи) та класичного  вальсу (9-11 класи)… Здається, на кожному  метрові  квадратному лунає музика, кружляють пари, відтреновуються  танцювальці рухи. Хоч осінні канікули зовсім короткі, але зробимо їх разом яскравими, незабутніми, корисними… Ми бажаємо усім безпечного відпочинку, приємних вражень, нових, цікавих знайомств.

Закликаємо учнів та батьків завжди пам`ятати елементарні правила безпеки під час канікул, щоб приємний відпочинок не був зіпсований.

ПАМ’ЯТКА З БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ДЛЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ ПІД ЧАС ОСІННІХ КАНІКУЛ

1. Пам’ятайте і виконуйте правила переходу вулиць і доріг.

2. Не грайтесь на тротуарі, біля доріг.

3. Дотримуйтесь правил посадки в автомобільний та залізничний транспорт.

4. На зупинці не стійте близько біля дороги.

5. Не беріть в руки вибухонебезпечні предмети, а у випадку їх виявлення, необхідно повідомити дорослих.

6. Не можна розпалювати вогнища і кидати в вогонь карбід, солярку, бензин тощо.

7. Не підходьте до ліній електромереж, якщо провід обірваний, повідомте дорослих.

8. Не грайтесь біля залізничного полотна, не кладіть на рейки предмети, не кидайте нічого у вікна потягу.

9. Не ходіть по ярах і на будівельних майданчиках.

10. Обережно користуйтесь побутовими електричними приладами: телевізором, праскою, холодильником тощо.

11. Не відходьте далеко від будинку і не впускайте в квартиру незнайомих людей у відсутності дорослих.

12. Не грайтеся з бродячими собаками і кішками. Мийте руки після ігор, перед вживанням їжі.

13. У вільний час грайтесь у дворі чи на дитячому майданчику.

14. Дотримуйтесь відповідних правил поведінки в громадських місцях.

15. Не використовуй піротехнічні засоби - це небезпечно!

16. Не використовуй відкритий вогонь (свічки, бенгальські вогні тощо) у приміщеннях– це може призвести до пожежі!

17. Для прогулянки вдягайся зручно і тепло, щоб не застудитися.

Увага! Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!

Т.М.Андрійченко,

заступник директора по виховній роботі