«  Вересень 2014  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 28.03.2024, 13:00 |

Перше вересня – це особливе свято, тому що 1 вересня – це день знань. Якщо забути про стереотипи та штампи, то це свято змін, свято позитивного розвитку  свято пізнання нового та незвіданого .Загальновідомо, що знання – це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави.

У Карлівській гімназії  Свято першого дзвоника  пройшло особливо хвилююче , надзвичайно  урочисто. Воно  було сповнене патріотизмом  та гордістю за свою державу.

Гордо зустріли  це свято окрилене,

Цей розпромінений , радісний день!

Він обдарує нас щастя приливами

Сили додасть для звитяг і пісень

У цей день зібралася вся шкільна родина- вчителі , батьки , маленькі першачки, що вперше почули малинові переливи першого дзвоника, Тож  шкільна родина гучними оплесками  привітала   гімназійне поповнення- дорогих першокласників! Школа  прийняла  їх у свої обійми, таких красивих, радісних і схвильованих!

Ідуть  вони замріяні і чинні,

І радість їх аж ллється через край.

Зустрічай їх, Україно!

Рідна наша школо, зустрічай!

Хвилюючим був цей день і для  учнів молодшої та середньої школи , а також дла тих  , хто востаннє прибув на  святкову лінійку- наших випускників. Жоржин яскравих аромат духмяний,

Вже сповіща: пора спішити в клас.

Для них  дзвінок сьогодні незвичайний -

Останній перший – так бува лиш раз.

Любі наші одинадцятикласники, сьогодні уже дорослі: дівчата — чарівні красуні, хлопці — змужнілі юнаки. Вони дивились на першокласників і, можливо, впізнавали  в них колишніх себе, таких же маленьких, схвильованих і радісних.

Випускники щиро дякували вчителям та передавали слова настанови першачкам

Любіть свій край, такий цікавий і красивий,

Цінуйте те, що вже живе віки,

Ростіть, навчайтесь в цій сім’ї щасливій –

Бажають щиро вам випускники!

Свято пройшло весело , енергійно , залишивши теплі спогади та хороший настрій.

Допоки серця пломінь не стиха
І школа радо двері відчиняє,
Веселий голос першого дзвінка
Моїй землі надію провіщає.
Він всім співає, що іще жива
Душа Вкраїни, викохана в дітях,
Що на скрижалях вічності помістять
Мого народу справи і слова.