«  Листопад 2019  »

ДодавДодав: Олена_Павлівна | ДатаДата: 22.01.2020, 17:36 |

Розробка власних правил поведінки у колективі та в гімназії.

У рамках концепції “Нова Українська школа” та у зв'язку з модернізацією навчально-виховної роботи в освітніх закладах учні 10-А класу вирішили долучитися до такої серйозної справи, як розробка власних правил поведінки у колективі та в гімназії. Спершу підлітки розділилися на 3 групи. Кожна група працювала над створенням окремих розділів, а саме Ми в безпеці, Ми ввічливі”, “Ми старанні, наполегливі у навчанні”. Школярі з захопленням обмінювалися думками, дискутували з приводу вибору найголовніших постулатів, творчо підійшли до створення міні-проектів. І ось, нарешті, правила готові! Активність-наше кредо!

1. Відносимося відповідільно до навчання .
  2. Намагаємося бути першими у всьому.
  3. Ганьба фізичному та психологічному насильству.
  4. Вирішуємо проблеми разом.
  5. Борімося з нецензурною  лексикою.
  6. Піклуймося самі про своє здоров’я.

Класний керівник 10-А класу

Коваленко С.Ю.