«  Березень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 24.04.2018, 18:21 |

Шкільна бібліотека запрошує!

Ось і закінчилася зима! Кожному з нас вона залишила багато світлих, позитивних та незабутніх спогадів. Окрім багатьох святкових та урочистих зустрічей, учні Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко охоче відвідували бібліотеку. Не забарився й 8-Б клас. Разом з учителем історії Безсмертною В.І.  діти залюбки сприймали інформацію та відео про військову справу козаків та українського гетьмана Б. Хмельницького.

Також  Валентина Іванівна спільно з бібліотекарем провела заняття з учнями 5-Б класу, які дізналися багато цікавого про таку видатну особистість, як В.М.Чорновіл. Завдяки документальному фільму та роботі з додатковою літературою діти швидко давали відповіді

Не можна забувати і про наших першачків. Цієї зими вони вперше зайшли в царство книги. З якою цікавістю дітлахи роздивлялися все навкруги: полички з книгами, вивіски, інформацію на стендах! Разом із учителем Федорусь М.Б.  бібліотекар розповіла про те, де живуть книги, як з ними поводитись, як потрібно вибирати книги і де знайти потрібну. Учні мали можливість обдивитися всі куточки шкільної бібліотеки. Після знайомства кожен із них був записаний до формуляру і тепер може брати книги додому.
  Тож шкільна бібліотека запрошує всіх учнів та вчителів гімназії для співпраці та проведення вільного часу! Зустрічаймо весну разом!