«  Листопад 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 24.01.2018, 01:28 |

Шкільний етап конкурсу-захисту

22 листопада 2017 року в гімназії пройшов шкільний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Юні дослідники, учні 8-11 класів,  представили свої напрацювання в різних секціях, аргументуючи вибір теми, мету та завдання, новизну та практичне значення робіт,  брали активну участь у дискусії з іншими учасниками. За результатами члени журі визначили учасників районного етапу конкурсу.