«  Жовтень 2019  »

ДодавДодав: Олена_Павлівна | ДатаДата: 22.02.2020, 09:05 |

Стоп булінг!

Слово, яке ще п’ять років тому в Україні ніхто не знав, сьогодні відоме чи не у кожній школі. “Били п’ятеро, ще десятеро знімали на телефон” – моторошні заголовки журналістів лякають українців. У школах, окрім медичних, гуляє ще одна хвороба – соціальна – під назвою “булінг”.

Булінг – недуга зі страшними наслідками для усіх учасників конфлікту. Проте, запевняють фахівці, її можна “вилікувати”. Як? Про це на цікавому занятті – тренінгу дізнавалися учні 4 – Б класу.  Діти зрозуміли, що таке булінг, які види цькування існують, які ознаки має це соціальне явище, яку відповідальність несе булер . Ознайомилися з корисними порадами протидії булінгу. Впевнились, що булити – це не круто!