«  Лютий 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 23.02.2018, 00:19 |

Тиждень української мови та літератури в гімназії

У Карлівській гімназії імені Ніни Герасименко протягом 5-9 лютого був проведений тиждень української мови та літератури в рамках місячника Наук. Найрізноманітніші заходи тривали упродовж тижня. Учні закладу мали змогу ознайомитися з цікавими фактами про українську мову, багатством українського слова, стати дописувачами стіннівок. Для учнів 5-6 класів під керівництвом Полтавської Л.П., Коновал О.Г., Даценко А.Я. були проведені брейн-ринг «Волошкові очі у моєї мови» та веб-квест «Золоті злитки дивослова», які дали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, можливість перевірити знання, ерудицію школярів, а для когось це була можливість дізнатись щось нове. Учитель Прогнімак Н.Б. залучила учнів 10-х класів до флеш-мобу «О мово моя, душа голосна України». Цей захід, на якому школярі продемонстрували свою артистичність та креативність, був наповнений любовю до України. Девізом тижня української мови та літератури були слова: «Пам'ятаймо: ми – українці, а наш найдорогоцінніший діамант – мова».