«  Листопад 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 24.01.2018, 01:22 |

Україна- країна нескорених!

21 листопада – День Гідності і Свободи в Україні. Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну власне життя. Україна – це територія гідності й свободи. У нашому навчальному закладі до Дня Гідності проведена історична перерва «День гідності та свободи в Україні»,виховні години щодо вшанування Героїв Майдану «Наш дух не зламати, свободу не вбити»,тематичні виставки літератури в бібліотеці «Помаранчева революція», «Революція Гідності - шлях до євроінтеграції», виставка  малюнків на тему: «Ми – діти України». В цей день згадуємо з тугою у серці  тих , хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня , хто   спить у   безіменних могилах… Кожного дня, щогодини Україна завдяки таким  героям, серед яких і наші славні земляки, виборює право бути суверенною, єдиною державою. Тож молімося за наших мужніх захисників і просімо у Бога одного: аби вони живими і здоровими і  якнайшвидше повернулися додому.

О.Є.Жура, педагог-організатор