«  Квітень 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 17.10.2017, 07:48 |

Великодні візерунки – 2017

З кожним роком все красивішою і багатшою стає традиційна виставка великодніх композицій, що відбувається в гімназії напередодні обласного свята «Писанко, ти символ України!».  Різноманітність художніх технік дивовижна, майстерність умільців у родинах гімназистів просто вражає!  І кожен виріб по-своєму прекрасний. Ох і важко було визначати кращих!

Тому робота проводилась у три етапи: 1) вивчались думки глядачів: учнів, батьків, працівників гімназії, 2) визначались найоригінальніші і найдосконаліші композиції ручної роботи, 3) обирались ті вироби, що представлятимуть школу в районному будинку культури 17 квітня на святі Писанки.

Навіть прекрасні голоси можуть створити дисонанс… Ми намагались його уникнути, тому  надали перевагу пасхальним творам , що гармонійно поєднувались між собою та створювали враження стилістичної єдності загальної  експозиції навчального закладу. На останньому етапі відбору виробів у обговоренні приймали участь викладачі трудового навчання та образотворчого мистецтва; учителі, що не є класними керівниками; адміністрація гімназії. Списки призерів будуть  роздруковані  19 квітня.

До Вашої уваги пропонуємо світлини загального вигляду та фрагментів композиції гімназії в Карлівському РБК на 2 поверсі.