«  Квітень 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 18.12.2017, 15:00 |

Відчувати серцем навколишній світ – справжнє мистецтво

Мистецтво відіграє величезну роль у формуванні розвиненої особистості, у вдосконаленні почуттів, у сприйнятті явищ життя і природи. Саме для розвитку  естетичних смаків дітей і створено в навчальному закладі студію образотворчого мистецтва. Керівник студії  Жмак В.В. вчить спілкуванню з творами мистецтва, що відображають дійсність і сферу людських почуттів, сприяє формуванню естетичного свідомості школярів. Юні художники не пропускають жодного конкурсу, створюють виставки малюнків та картин у гімназії. Останні з них присвячені природі та роковинам з дня народження Т.Г.Шевченка.

Заступник директора по виховній роботі Т.М. Андрійченко