«  Листопад 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 24.01.2018, 01:31 |

Виховання правової культури гімназистів

Відповідно до річного плану, традицій навчального закладу та з метою пропаганди основних принципів Загальної  Декларації прав людини, Декларації і Конвенції прав дитини, вироблення  вмінь  користуватися правовими знаннями , протистояти злочинам і правопорушенням у суспільстві у навчальному закладі проходить Місячник правового виховання. В рамках місячника проведено зустріч  школярів із  представниками районного відділу з питань пробації: інспектором, лейтенантом внутрішньої  служби Середою Станіславом  Олександровичем та фахівцем соціально-виховної роботи із субєктами пробації Чумак Олександрою Сергіївною.

Т.М. Андрійченко

Заступник директора з виховної роботи