«  Лютий 2014  »

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 26.04.2024, 17:05 |

Вітаємо переможців та призерів І(районного) та ІІ (обласного) етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.
Джордж Бернард Шоу

З метою виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві учні Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко, 17 переможців шкільного етапу, брали участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, який проходив 14 грудня 2013 року на базі гімназії.
Учасниками І (районного) етапу конкурсу-захисту стали:
1.Бегмат Світлана – учениця 10-В класу (секція правознавства, науковий керівник Мороз Л.М.).
2.Бобрицький Сергій – учень 11-А класу (секція історичного краєзнавства, науковий керівник Огризько О.Ф.).
3.Мацак Ярослава – учениця 9-В класу (секція світової літератури, науковий керівник Ландик Т.В.).
4.Шпак Олександра - учениця 10-В класу (секція кліматології та метеорології, науковий керівник Хміль Т.В.).
5.Ревенко Анастасія - учениця 11-В класу (секція прикладної математики та математичного моделювання, науковий керівник Гнаток О.П.).
6.Циндренко Богдан - учень 10-Б класу (секція прикладної математики та математичного моделювання, науковий керівник Перегінець М.В.).
7.Заїка Ганна - учениця 9-А класу (секція прикладної математики та математичного моделювання, науковий керівник Здір С.М.).
8.Шестун Лілія - учениця 11-А класу (секція медицини, науковий керівник Боровик Л.А.).
9.Шкарупа Тетяна - учениця 11-В класу (секція психології, науковий керівник Шило В.Г.).
10.М’ясоїд Алла - учениця 9-В класу (секція психології, науковий керівник Боровик Л.А.).
11.Товстоп’ят Катерина - учениця 10-В класу (секція мистецтвознавства, науковий керівник Серебрянська С.М.).
12.Мосієнко Катерина - учениця 10-Б класу (секція біології, науковий керівник Брюховецька Т.Т.).
13.Кашеваров Максим - учень 10-В класу (секція української літератури, науковий керівник Єременко Т.В.).
14.Калініченко Тетяна - учениця 11-В класу (секція мистецтвознавства, науковий керівник Хміль В.М.).
15.Шестун Лілія - учениця 11-А класу (секція охорони довкілля та раціонального природокористування, науковий керівник Грошовик Л.В.).
16.Бублій Олександра - учениця 9-В класу (секція французької мови, науковий керівник Васильєва Л.В.).
17.Лєбєдєва Юлія - учениця 10-В класу (секція світової літератури, науковий керівник Сутула О.В.).
Переможцями І (районного) етапу конкурсу-захисту стали:
Бобрицький Сергій, Бегмат Світлана, Шестун Лілія, Шпак Олександра, Товстоп’ят Катерина, Ревенко Анастасія;
призерами

Калініченко Тетяна, Бублій Олександра, Лєбєдєва Юлія, Мосієнко Катерина, М’ясоїд Алла, Заїка Ганна.
Переможцями ІІ (обласного) етапу стали гімназисти:
І місце–Бобрицький Сергій  – учень 11-А класу, секція історичного краєзнавства, науковий керівник Огризько О.Ф. ;
ІІ місце -  Бегмат Світлана – учениця 10-В класу, секція правознавства, науковий керівник Мороз Л.М.;
ІІІ місце – Шестун Лілія – учениця 11-А класу, секція охорони довкілля та раціонального природокористування, науковий керівник Грошовик Л.В.

Результати свідчать про цілеспрямовану роботу вчителів з обдарованими дітьми, формування в них інтересу до пошуку нового, вироблення дослідницьких навичок.

Тож щиро вітаємо переможців та їхніх наукових керівників, бажаємо подальших успіхів та перемог!!!