«  Червень 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 25.11.2017, 01:47 |

ЗЕЛЕНІ СВЯТА

Повноцінний відпочинок завжди асоціюється у нас з природою. Тому ще один день в нашому пришкільному таборі «Сонячний» був приурочений шанобливому ставленню до неї. Робота в загонах розпочалася з вікторини «Народні прикмети».

Велике задоволення приносять дітям творчі конкурси. І сьогоднішній не став винятком. Першим став конкурс «Мов метелики літаємо, букетики складаємо». Кожен загін презентував свою роботу – букет із квітів, справжній барвистий феєрверк краси. Такі творчі експерименти, які тішать різнобарв’ям, цікавими ідеями і вражають пахощами, у нашому таборі проводять щороку. Тому квіткова виставка, хоч і триває усього один день, бо життя квітів   недовге, акумулює політ творчої фантазії дітей і вчителів. Подивитися справді є на що.