Меню сайту

Головна сторінка Гімназія сьогодні Доступ до публічної інформації Навчальний процес Історична довідка Методична робота Профком Самоврядування ЗНО та ДПА Безпека життєдіяльності Екскурсія гімназією

Освітні новини

педпреса

Календар

«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

НАЙБЛИЖЧІ СВЯТА

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ГІМН ГІМНАЗІЇ

Браузер для сайту

Наш сайт адаптований під браузери:
У випадку некоректної роботи сайту, оновіть ваш браузер та Adobe Flash Player до останньої версії!

МІНІ - ПРОФІЛЬ

Добрий день, Гість
Гість, ми раді Вас бачити.

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Головна » Файли »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 24.04.2024, 03:46 |

     02 березня 2017 року в гімназії відбулася дуже цікава , незвичайна зустріч. А зібрав нас у цьому дружньому колі приїзд шанованих гостей – письменника, краєзнавця,журналіста,художника,кандидата технічних наук, професора, лауреата 5 Всеукраїнських літературно- краєзнавчих премій Шакіна Миколи Івановича, кінорежисера,журналіста, краєзнавця, лауреата 3 Всеукраїнських літературно- краєзнавчих премій Щибрі Леоніда Івановича та поета-пісняра, члена національної спілки письменників України, спілки журналістів , спілки літераторів Полтавщини Слєпцова Володимира Анатолієвича.

   Зустріч приурочена 200-річчю з дня народження українського поета-романтика першої половини ІХХ століття Петренка Михайла Миколайовича. Він є автором надзвичайно красивих віршів, які поклали на музику і вони стали улюбленими піснями. Дехто думає , що вони є народними. « Взяв би я бандуру….», «Дивлюсь я на небо…» , «Цитьте вітри, цитьте буйні…» Всі , хто був у залі мали змогу доторкнутися серцем до життєдайного джерела творчості М.Петренка, відкрити невідомі сторінки його геніальної творчості, більше дізнатися про його життєвий та творчий шлях. Завдяки грандіозній дослідницькій роботі , яку провели М. Шакін та Л. Щибря , що вилилась у чудові наукові документальні фільми , ми збагатили свої знання про геніального поета , образ якого намагалися стерти з пам’яті народної.


[ Отримати код посилання на новину ]

Інші новини на цю тему:

    Теги до статті:

    Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
    Всього коментарів: 0

    Додавання коментаря

    Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
    [ Регистрация | Вход ]
    <
     


    >