Меню сайту

Головна сторінка Гімназія сьогодні Доступ до публічної інформації Навчальний процес Історична довідка Методична робота Профком Самоврядування ЗНО та ДПА Безпека життєдіяльності Екскурсія гімназією

Освітні новини

педпреса

Календар

«  Жовтень 2018  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

НАЙБЛИЖЧІ СВЯТА

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ГІМН ГІМНАЗІЇ

Браузер для сайту

Наш сайт адаптований під браузери:
У випадку некоректної роботи сайту, оновіть ваш браузер та Adobe Flash Player до останньої версії!

МІНІ - ПРОФІЛЬ

Добрий день, Гість
Гість, ми раді Вас бачити.

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Головна » 2018 » Жовтень » 03
ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 03.10.2018, 10:12 |

Незнання Закону – не звільняє від відповідальності – цей славетний постулат відомий всім законослухняним громадянам, а громадянам, які обрали для себе професію юриста, тим більше. 
     Однією із складових всебічного розвитку особистості дитини є висока правова культура. Здатність дитини розуміти правила і вимоги законів і коректно вести себе в соціумі не є вродженою, вона формується під впливом спеціальних виховних заходів, є наслідком спілкування з іншими людьми, участі в різних видах діяльності. Це і є процес правового виховання дітей. 
      Правове виховання дітей - діяльність, спрямована на формування правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки школярів. Процес правового виховання відповідають основні соціальні інститути в житті дитини – сім'я та школа, а також правоохоронні органи і громадські організації, мета роботи яких – стежити за дотриманням прав і свобод дітей. 

    Мета правового виховання - формування у дітей правової культури громадянина, що складається передусім зі свідомого ставлення до своїх прав і обов'язків перед суспільством і державою, закріплених в основних законодавчих актах, з глибокої поваги до законів і правил людського співжиття, готовності дотримуватися й виконувати закріплені в них вимоги, що виражають волю та інтереси народу, активної участі в управлінні державними справами, рішучої боротьби з порушниками законів.

       Прилучення молоді до правової культури збагачує її духовне життя. Водночас знання нею своїх прав і обов'язків розширює можливості їх реалізації, зокрема й у власних інтересах. ... Читати далі »